Autokross: Pieteikšanās Smiltenei finiša taisnē!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
18.04.2013
09:27

Ceturtdiena un piektdiena ir pēdējās divas dienas, kad bez soda sankcijām var pieteikties Latvijas autokrosa čempionāta, Baltijas un NEZ kausa pirmajam posmam, kas 28. aprīlī notiks Smiltenē, Tepera trasē. Paredzams, ka pēdējās dienās dalībnieku skaits arvien vairāk palielināsies.

Ceturtdienas rītā dalībnieku saraksts bez kvoruma atstājis Baltijas un NEZ B6000 klasi, bērnu Beta bagiju klasi un Igaunijas GAZ 53 klasi. Tomēr paredzams, ka visās minētajās ieskaitēs dalībnieki sasniegs nepieciešamo kvorumu. Paredzams, ka trim Latvijas sportistiem pievienosies pāris igauņu braucēju. GAZ 53 klasē gatavi startam ir vismaz seši Igaunijas braucēji, savukārt Beta bagiju kolektīvā vēl nav Everta Henilāna pieteikuma, bet, kad tas būs, klase sasniegs ieskaites kvorumu.

Tikmēr Tepera trases saimnieks Vairis Tralla ir ļoti optimistisks par trases situāciju un ne tikai neapsver sacensību atcelšanas vai pārcelšanas iespēju, bet pat joko par nepieciešamību vietām laistīt trasi. Protams, svarīgi, lai atlikušajās dienās līdz sacīkstei nebūtu daudz nokrišņu. Organizators atzīst, ka šogad īpaši noderējusi gadu gaitā izveidotā ūdens notecēšanas sistēma: „Ja trase būtu pļavā vai karjerā, tad nebūtu variantu. Izglāba iepriekšējais darbs un pieredze. Arī ideja kaisīt trasi ar pelniem, kas palīdz uztvert sauli, strādā lieliski – trase žūst. Galvenais, lai nav spēcīga lietus. Kopumā esmu ļoti optimistisks un sacensību dienā trasē kaujas gatavībā būs arī laistāmā muca,” ziņo Tralla.

Ceturtdienas rītā apskatot sportistu sarakstu un dzirdot runas – gan oficiālas, gan baumu līmenī – dalībnieku skaits var papildināties visās paredzētajās klasēs. Jāpiebilst, ka sportistu skaits var papildināties līdz pat pēdējai dienai, tomēr tie, kuri būs pieteikušies pēc 19. aprīļa, nevarēs piedalīties laika kontroles braucienos un cīņa pirmajā kvalifikācijā būs jāsāk no pēdējām vietām.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv