Autokross: Pieteikšanās Smiltenei finiša taisnē!

Viesturs Saukāns  18.04.2013 09:27 3

Ceturtdiena un piektdiena ir pēdējās divas dienas, kad bez soda sankcijām var pieteikties Latvijas autokrosa čempionāta, Baltijas un NEZ kausa pirmajam posmam, kas 28. aprīlī notiks Smiltenē, Tepera trasē. Paredzams, ka pēdējās dienās dalībnieku skaits arvien vairāk palielināsies.

Ceturtdienas rītā dalībnieku saraksts bez kvoruma atstājis Baltijas un NEZ B6000 klasi, bērnu Beta bagiju klasi un Igaunijas GAZ 53 klasi. Tomēr paredzams, ka visās minētajās ieskaitēs dalībnieki sasniegs nepieciešamo kvorumu. Paredzams, ka trim Latvijas sportistiem pievienosies pāris igauņu braucēju. GAZ 53 klasē gatavi startam ir vismaz seši Igaunijas braucēji, savukārt Beta bagiju kolektīvā vēl nav Everta Henilāna pieteikuma, bet, kad tas būs, klase sasniegs ieskaites kvorumu.

Tikmēr Tepera trases saimnieks Vairis Tralla ir ļoti optimistisks par trases situāciju un ne tikai neapsver sacensību atcelšanas vai pārcelšanas iespēju, bet pat joko par nepieciešamību vietām laistīt trasi. Protams, svarīgi, lai atlikušajās dienās līdz sacīkstei nebūtu daudz nokrišņu. Organizators atzīst, ka šogad īpaši noderējusi gadu gaitā izveidotā ūdens notecēšanas sistēma: „Ja trase būtu pļavā vai karjerā, tad nebūtu variantu. Izglāba iepriekšējais darbs un pieredze. Arī ideja kaisīt trasi ar pelniem, kas palīdz uztvert sauli, strādā lieliski – trase žūst. Galvenais, lai nav spēcīga lietus. Kopumā esmu ļoti optimistisks un sacensību dienā trasē kaujas gatavībā būs arī laistāmā muca,” ziņo Tralla.

Ceturtdienas rītā apskatot sportistu sarakstu un dzirdot runas – gan oficiālas, gan baumu līmenī – dalībnieku skaits var papildināties visās paredzētajās klasēs. Jāpiebilst, ka sportistu skaits var papildināties līdz pat pēdējai dienai, tomēr tie, kuri būs pieteikušies pēc 19. aprīļa, nevarēs piedalīties laika kontroles braucienos un cīņa pirmajā kvalifikācijā būs jāsāk no pēdējām vietām.

  • Viss buus kaartiibaa! Gatavojamies gonkai!

  • māris

    Viestur, kad apkopos igauņu dalībnieku sarakstu?

    • Kad Igaunijas pārstāvis iesūtīs pieteikumus… Solījās līdz 5dienai sadarīt visu.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (32)

Dalībnieki KKK (16+2)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA