Autokross: Pieteikumu drāma turpinās, B600 atgūst pulsu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
11.05.2018
11:04

Brenguļu posma pieteikumu drāma nu jau uzņem apgriezienus pa stundām ne dienām: B600 atkal ir pieci dalībnieki, un atkal trūkst tikai viena mašīna. Tikmēr rīkotāji skaidro, ka arī klases bez kvoruma ir aicinātas cīnīties, balvu pietiks visiem!

B600 klasē ar Montas Beierbahas bagiju cīņai pieteicies Jānis Burvis – Monta pati jau nonākusi darbos, un startēt nevarēs. Savukārt pretējā virzienā nedēļa iegriezusies Gatim Geisteram – viņš atbrīvojis sestdienu no darbiem, un ir uzsācis gatavošanos rītdienas sacīkstei. Šobrīd gan paliek jautājums, kur dabūt tik ļoti vajadzīgo sesto bagiju. Sākotnēji viens no plānotajiem Kaspars Meņģelis nekādi vairs netiekot uz starta.

Jānis Burvis allaž bijis Saldus autosporta brigādes tuvumā, un patiesībā pat nebūs Latvijas čempionāta debitants. 2008. gadā ar Ulda Andersona VW Golf I viņš aizvadīja savu līdz šim vienīgo čempionāta sacīksti – 2000 Super klasē… Brenguļos!

Tikmēr apgriezienus uzņēmusi folkreisa brigāde, jau pieteikti desmit sportisti, bet tas ne tuvu neesot viss.

Rīkotājs Arnis Odiņš, kuram bez visiem sacīkstes kreņķiem šodien jāpārdzīvo arī dzimšanas diena, atzīmē, ka laipni gaidīts ik viens autokrosa dalībnieks, arī tad, ja klasēs nav čempionāta punktiem nepieciešamais kvorums: “Piedāvāju tik ļoti nekoncentrēties uz punktiem. Mēs esam autokrosa braucēji, mēs gribam sacensības un, ja tāda iespēja ir, sports ir jābauda. Atbrauciet, kopīgi atpūtīsimies!”

Sarunās noprotams, ka gan Rihards Dainis, gan Kaspars Silenieks, gan Mareks Tauriņš sestdienas rītā būs Brenguļu autotrasē ar mērķi startēt. Pašlaik nav ziņu par Jāni Naglu, bet atsaucis dalību viņš šobrīd nav.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv