Autokross: Pilnībā atcelts šā gada Eiropas autokrosa čempionāts

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
19.06.2020
17:27
Eiropas autokrosa čempionāts šogad nenotika Mūsā, nenotiks arī citur

FIA Offroad komisija izplatījusi paziņojumu sportistiem par šā gada Eiropas autokrosa čempionāta pilnīgu atcelšanu. Komisijas lēmumu jau apstiprinājusi arī FIA Pasaules Motorsporta padome.

No sākotnēji paredzētajiem deviņiem posmiem pirmie seši vīrusa pandēmijas rezultātā jau bija atcelti, kalendārā atstājot vien Čehijas, Francijas un Itālijas posmus. Vienubrīd tika spriests, ka Eiropas čempionāts arī ar šādu trīs posmu komplektu varētu notikt, turklāt ar pilnvērtīgu ieskaiti. Tomēr šodienas paziņojums atceļ šā gada Eiropas krosa aktivitātes.

Paziņojumā teikts: “Covid-19 krīze likusi organizatoriem atcelt vienu posmu pēc otra, lai varētu ievērot attiecīgo valstu un federāciju noteiktos ierobežojumus. Lai gan tas ir nopietns trieciens mūsu sportam, FIA pilnībā aizstāv šos lēmumus, jo cilvēku drošība ir pirmajā vietā.”

“Nākamgad atgriezīsimies spēcīgāki.”

Šis būs pirmais gads kopš 1977. gada, kad nenotiek Eiropas autokrosa čempionāts vai kausa izcīņa. Sezonas atcelšana atstāj iespaidu arī uz Latvijas sportistu plāniem, kuri gatavojās startam bagiju klasēs un jaunajā kroskāru ieskaitē. Tāpat viens no pirmajiem bija jāatceļ Latvijas posms Mūsas trasē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv