Autokross: Pilskalnu pieteikumiem pēdējās dienas, informācija sportistiem!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
27.06.2017
21:42

Latvijas autokrosa čempionāta ceturtā posma pieteikumu termiņš noslēgsies šo ceturtdien, 29. jūnijā. Tas nozīmē, ka 9. jūlija sacīkstes pieteikumu kolekcionēšanai atlikušas pāris dienas. Uzmanību! Informācija sportistiem!

Pilskalnu autotrases sacīkstes rīkotāji ziņo, ka sportistiem jāseko līdzi jaunumiem gan rīkotāja mājas lapā, gan, pēc iespējas, arī facebook.com. Šobrīd aktuālā informācija atrodama šeit.

Tāpat interesanti, ka sacīksti filmēs un tiešraidē rādīs Sportacentrs.tv. Procesa ietvaros viena no kamerām atradīsies arī dalībnieku parkā, kas nozīmē zināmas prasības pret sportistiem, kopējās lietas vārdā: jābūt atsaucīgiem, smukiem un maksimāli sportiskiem!

Tiešraides būs vērojamas no plkst. 10:00 Sporta centra Facebook lapā. Informācija tiks ievietota arī SK Pilskalni Facebook lapā, kā arī Sporta Centra mājas lapā. No 15:00 sacīkste tiks raidīta arī Sporta Centra TV kanālā televīzijā!

Jāpiebilst, ka dienu iepriekš Pilskalnu autotrasē notiks arī LAF Folkreisa Vasaras kausa trešais posms, kā arī LAF Krosa komisijas autokrosa kausa kārtējā cīņa. Pašlaik gan šīs ieskaites dalībnieku skaita ziņā nekuplo, taču sestdienas sacīkstes dalībniekiem ir krietni ilgāks laiks pieteikumu sūtīšanai.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv