Autokross: Pilskalnu pieteikumiem pēdējās dienas, informācija sportistiem!

Viesturs Saukāns  27.06.2017 21:42 0

Latvijas autokrosa čempionāta ceturtā posma pieteikumu termiņš noslēgsies šo ceturtdien, 29. jūnijā. Tas nozīmē, ka 9. jūlija sacīkstes pieteikumu kolekcionēšanai atlikušas pāris dienas. Uzmanību! Informācija sportistiem!

Pilskalnu autotrases sacīkstes rīkotāji ziņo, ka sportistiem jāseko līdzi jaunumiem gan rīkotāja mājas lapā, gan, pēc iespējas, arī facebook.com. Šobrīd aktuālā informācija atrodama šeit.

Tāpat interesanti, ka sacīksti filmēs un tiešraidē rādīs Sportacentrs.tv. Procesa ietvaros viena no kamerām atradīsies arī dalībnieku parkā, kas nozīmē zināmas prasības pret sportistiem, kopējās lietas vārdā: jābūt atsaucīgiem, smukiem un maksimāli sportiskiem!

Tiešraides būs vērojamas no plkst. 10:00 Sporta centra Facebook lapā. Informācija tiks ievietota arī SK Pilskalni Facebook lapā, kā arī Sporta Centra mājas lapā. No 15:00 sacīkste tiks raidīta arī Sporta Centra TV kanālā televīzijā!

Jāpiebilst, ka dienu iepriekš Pilskalnu autotrasē notiks arī LAF Folkreisa Vasaras kausa trešais posms, kā arī LAF Krosa komisijas autokrosa kausa kārtējā cīņa. Pašlaik gan šīs ieskaites dalībnieku skaita ziņā nekuplo, taču sestdienas sacīkstes dalībniekiem ir krietni ilgāks laiks pieteikumu sūtīšanai.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***