Autokross: Pirmā Open-Quattro bezdelīga

Viesturs Saukāns  06.04.2011 11:34 2

Šogad Latvijas autokrosa čempionāta Open klasē atļauts startēt arī ar pilnpiedziņas automašīnām. Par pirmo bezdelīgu no pilnpiedziņas braucējiem solās kļūt Ints Jeršovs, kurš paudis gatavību startēt jau Smiltenē. Viņš ar savu leģendāro Audi Quattro ir gatavs kļūt par pirmo Latvijas čempionāta punktu ieguvēju Open klasē ar pilnpiedziņas auto.

Tikmēr arvien vairāk tiek spriests, kāds būs Jeršova – neapšaubāmi ļoti spēcīga braucēja – spēku samērs ar pēdējo gadu čempionāta līderiem, piemēram, Raimondu Jerānu un Jāni Kozlovski. Ļoti iespējams, sacīkstes būs intriģējošas, ja Jeršovam ar pilnpiedziņas auto izdosies uzvarēt startos – brauciena turpinājumā aizmugures piedziņas klases braucējiem būs jāatrod ceļš garām atraktīvajai Quattro. Cita versija gan paredz, ka tomēr pilnpiedziņas mašīnām pieliktie svari ir nedaudz par skarbu un vismaz pirmajā sacīkstē Jeršovs nevarēs konkurēt ar vieglajiem un jestrajiem pēdējo gadu čempioniem.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)