Autokross: Pirmie pieteikumi – ambiciozi

Viesturs Saukāns  25.03.2012 16:24 3

  Autokross, Ziņas

Pēc mēneša startēs Latvijas autokrosa čempionāts. Saņemti pirmie pieteikumi un, kas interesanti, no klašu favorītu pulka. Šobrīd uzskatāmi darbojas Open klase – pēdējo sezonu duelanti Raimonds Jerāns un Jānis Kozlovskis ir pieteikušies, lai dotu signālu gan konkurentiem, gan skatītājiem: viņi šovu turpinās!

Startam pieteicies arī 1600 klases čempions Reinis Lielienšteins, kā arī B600 klases čempions Jānis Baumanis – par spīti dažādām baumām par Jāņa šīs sezonas plāniem pašlaik izskatās, ka Baumanis plāno darīt visu, lai aizstāvētu smagā cīņā sasniegto Latvijas čempiona titulu.

2000 Super klasē pirmais pieteicies Toms Ziedāns, savukārt Baltijas Buggy1600 klasē startam gatavs Jānis Ščerbickis. No pirmajiem septiņiem pieteikumiem četri ir Jāņi – VAZ Klasika kategorijā pieteicies Jānis Rakuzovs.

Smiltenes posms paredzēts 29. aprīlī, savukārt sportistu pieteikumu termiņš noslēdzas 19. aprīlī.

3 responses to “Autokross: Pirmie pieteikumi – ambiciozi”

 1. [Ex] says:

  Malachi! Sveiciens pavasarii!

 2. Bonifacijs says:

  Open klase bez Jerāna un Kozlovska cīņām nebūtu skatāma. :soldier:

  • Viesturs says:

   Es pārfrāzētu tā: ja kāds no viņiem nolemj aiziet no Open (uz Buggy1600, piemēram!), tad jāiet abiem reizē! :D Citādi jebkurš no viņiem viens palicis – tas būtu pārāk vienkārši! Ja aizietu abi, tad patiesībā jau būtu normāla kompānija ar līdzvērtīgiem titula pretendentiem! :D

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru