Autokross: Pirmo Eiropas posmu sarakstos Grenči un Līcis

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
17.05.2017
11:57

Mēneša beigās Vācijā startēs un nedēļu vēlāk Lietuvā turpināsies Eiropas autokrosa čempionāts. Abu posmu rīkotāji publicējuši pirmās pieteikumu sarakstu versijas, kurās Latviju pārstāvošie sportisti minēti Ervins un Justs Grenči, kā arī Māris Līcis, kurš gatavojas debijai SuperBuggy.

Vācijas posms, kas Zēlovas trasē notiks 27. un 28. maijā, pašlaik uzrāda 34 dalībniekus SuperBuggy klasē, to vidū Eiropas vicečempions Ervins Grencis un SuperBuggy debitants Māris Līcis.

JuniorBuggy klasē startam gatavojas pērnais vicečempions Justs Grencis. Juniors ir 12 dalībnieku saraksta pirmajā ailītē, jo čempions un Justa galvenais konkurents Milans Vaneks jau atrodams Buggy 1600 klases sastāvā.

Buggy 1600 klasē pašlaik 39 pieteikumi, bet TouringAutocross klasē – desmit sportisti. Šajās klasēs Latvijas dalībnieku Vācijas posmā nav.

Pašlaik vēl tikai ieskrienas dalībnieku saraksti arī 3. un 4. jūnija Vilkiču posmam, taču arī šai sacīkstei Latvijas sportisti jau pieteikti – Grenči, Līcis. SuperBuggy klasē atrodams arī Jāņa Boka vārds, taču pēc kartinga negadījuma Jānim šī sezona beigusies nesākta…

Pašmāju posmam gatavojas arī lietuvieši. Buggy 1600 klasē cīņās plāno iesaistīties Tautvids Urba, Tomass Zavarskis un arī Sauļus Žunda. TouringAutocross klasē Arvidam Galinim un Alģimantam Glikam varētu pievienoties Latvijā labi zināmais 2000 Super klases braucējs Mindaugs Sidabrs, kurš gatavojas trasē izvest Ford Puma automašīnu.

Pašlaik gan pirmo posmu dalībnieku saraksti nav pilnīgi, sevišķi Lietuvas sacīkstei – laika vēl daudz. Nojaušams, ka Vilkičos bez minētajiem latviešiem plāno startēt arī citi braucēji.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv