Autokross: Pirms pēdējās pieteikumu dienas klasēs jau ieskaite

Viesturs Saukāns  22.05.2017 11:16 14

  Autokross, Ziņas

Pirmdiena ir pēdējā pieteikumu pieņemšanas diena pirms sestdien gaidāmā Latvijas autokrosa čempionāta otrā posma Vecpils autotrasē. Čempionāta klasēs, ar minimālu iztrūkumu B600, jau sasniegts ieskaitei nepieciešamais pieteikumu skaits.

Pirmdienas pusdienlaikā dalībnieku skaits pārvēlies pāri 40, bet vienīgā no čempionāta klasēm, kurai vēl viens sportists pietrūkst, ir B600. Taču nav pamata domāt, ka šī klase varētu palikt bez punktiem – nav pieteikušies vieni no vadošajiem braucējiem brāļi Gatis un Jānis Geisteri.

Uz Vecpili pašlaik problemātiska izskatās Open 4500 kausa izcīņas klase. Pašlaik pieteicies tikai Jānis Veģeris, bet Jānis Borševskis vakar sacīja, ka gatavojas izmēģināt spēkus Eiropas autokrosa čempionāta posmā Vilkičos, kā arī koncentrēties uz rallijkrosu Latvijā. Tomēr klasei nekas atcelts šobrīd nav – ja ir gribētāji, droši!

Pārējās klases sagādājušas vajadzīgo intrigu un arī pa kādam pārsteigumam.

1600 klasē arī otrajam posmam pieteicies lietuvietis Laurins Petraška, kurš uzvarēja pirmajā posmā Smiltenē. Dueli ar Laurinu jau pēc pirmā posma finiša Vecpilī ieplānoja otrās vietas ieguvējs Rihards Dainis. Līdz ar Petraškas pieteikumu ir skaidrs, ka lietuvieša plāni ir nopietni un duelis būs!

1600 klasē atgriezies arī Krists Valters, kurš jau svētdien rallijkrosā tika atpakaļ Suzuki krēslā pēc tam, kad autokrosa pirmo posmu veica viņa tēvs Uldis. Kristam, kurš ar savu pieteikumu papildina rindas arī Junioru kausā, tēvs uzlicis augstu latiņu – Smiltenē seniors sasniedza trešo vietu. Līdz Vecpilij gan jāatrisina Rīgā iegūtās ātrumkārbas problēmas.

1600 klases sarakstos spītīgi turas arī Jānis Lideris. Viņam sezonas sākums neveiksmīgs, jo neizdodas tikt tālāk par pieteikumu listi tehnikas problēmu dēļ – atcelta dalība gan LČ pirmajā posmā Smiltenē, gan LAF Krosa komisijas kausa posmā Mūsā.

2000 Super klasē trūkst daži svarīgi spēlētāji, kuri vēl pieteiksies. Taču labā ziņa ir bijušā čempiona Aināra Kenigsberga atgriešanās uz starta.

Pārējās klasēs pašlaik viss norit pēc prognozēta plāna, taču pieteikumu periods vēl nav galā!

14 responses to “Autokross: Pirms pēdējās pieteikumu dienas klasēs jau ieskaite”

 1. [Ex] says:

  1600 klasē klāt nāks vēl Giedrius Stonys spēcīgais mehāniķis un skolnieks Tomas Skrodienis….

 2. Fanuks says:

  Tik nesaprotu kapec 1600 klase nebrauc U.Valters,bet gan K.Valters?
  U.Valteram tak vajedzetu sito posmu uzbraukt lai saprastu kopvertejuma pozicijas

 3. Kaspars S says:

  Stonis domāju ka nebūs

 4. Kaspars S says:

  Nu ja būtu pieļaujams E85 tad būtu vēlkāds bariņš LT braucēju

 5. Rieksti says:

  Plūme un Veģeris – 2017. gada galvenais duelis! Malači vīri, prieks skatīties! Arī jau 10 cilvēki open 2500, būs ko redzēt!

 6. Autokross un folkreis rulle says:

  Gribētos nedaudz vairāk dalībnieku

 7. no malas! says:

  uztaisiet normalakas dalibas maksas tad ari bus dalibnieku,amatieru krosa viss ir loti pa pieticigam cenam un limenis ir kvalitativs un dalibnieki netrukst!

  • [Ex] says:

   Diez vai dalības maksas te būs pie vainas…

  • Pirmkārt, tad droši uz turieni, lai viss izdodas. Otrkārt, ja dalības maksas būtu izšķirošais faktors, tad pēc tādas loģikas nomināli labākajā Baltijas trasē Mūsā pirms 10 dienām vajadzēja būt tikpat pieteikumiem, cik folkreisā, abām klasēm dalības maksa bija 40, ja nemaldos. Bet atbrauca septiņi.

  • leo says:

   Nāk prātā filma 12 krēsli, kur Kissa iepriekšējā dienā bija uzdzīvojis krogā ar dāmu, bet nakošajā diena izsolē kur Ostaps Benders nosola krēslus un prasa naudu Kissam tas kliedza”Tā ir laupīšana”, bet nevis krēsli par dārgu, bet naudu notrallinajis. Nav jāsaprot burtiski, bet nesam to ko varam pacelt, nevis cenšamies vilkt.

 8. Kristaps Maševskis says:

  Papildus ~200€ dalības maksās sezonas šķersgriezumā salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem neko diži daudz nemaina.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru