Autokross: Precizēts Vecpils sastāvs, Beta bagiji izglābjas

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
21.06.2014
17:51

LAF Krosa komisija precizējusi Latvijas autokrosa čempionāta otrā posma dalībnieku sarakstu, kas papildina pieteikumu skaitu līdz 66 dalībniekiem.

Uzrunājot Lietuvas Beta bagiju komandas radusies iespēja izglābt klases kvorumu. Līdz ar divu Lietuvas bērneļu pieteikšanu sportistu skaits izaug līdz septiņiem, ar ko pietiek, lai varētu sadalīt Latvijas čempionāta punktus arī Vecpils posmā. Lietuviešu pretimnākšana tiek novērtēta, un klasē, līdz ar to, tiek atcelts pieteikumu kavējuma sods – visi varēs piedalīties laika kontrolē.

Precizēts arī 1600 klases braucēja Mareka Daiņa pieteikums – motora defekta dēļ viņš nevarēs startēt ar Honda CRX Del Sol, bet gan atgriezīsies pie krosā un folkreisā daudz piedzīvojušās Honda Civic, lai cīnītos par kopvērtējuma punktiem.

Pārrāvums komunikācijā starp Krosa komisiju un Autocross.lv bija noticis attiecībā uz Ritvara Zobena pieteikumu – 2000 Super klases vicečempions bija pieteicies cīņai jau 19. jūnijā, līdz ar to arī viņš ir Vecpils sarakstos, ar pielaidi laika kontrolei.

Pašlaik patīkami, ka braucēju sarakstā nepaliek mazāk! Turklāt, joprojām iespējami papildinājumi.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv