Autokross: Priedītim čempiona cienīgs plāns!

Viesturs Saukāns  15.04.2011 11:23 0

Ceturtdienas vakarā tika saņemts pēdējais „legālais” pieteikums nākamās nedēļas Smiltenes sacensībām – 2010. gada 1600 klases Latvijas čempions Andris Priedītis pieteicies startam ne tikai 1600 klasē, bet arī VAZ Klasika ieskaitē!

Tādā veidā viņš gan uzsāks cīņu par čempiona titula aizstāvēšanu, gan izlīdzēs VAZ Klasika klasei, aizstājot Imantu Kolomenski un nodrošinot klases kvorumu pirmajā posmā. Nojaušams, ka tieši ar Imanta auto Andris arī stāsies uz starta. Jāpiebilst, ka Priedītim klasiskā piedziņa nav sveša, jo ar VAZ automašīnu regulāri aizvadītas ziemas treniņu sacensības.

Līdz ar to vienīgā klase, kas, šķiet, nolemta palikšanai bez pirmā posma punktiem, ir Baltijas kausa D-3A. Īpaši nepatīkami, ka Baltijas kausā, kura visi posmi notiek Latvijas trasēs, šobrīd igauņu ir trīsreiz vairāk nekā latviešu…

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)