Autokross: Publicēts oficiālais Mūsas posma dalībnieku saraksts; visi uz treniņu dienu ceturtdien!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
13.05.2013
11:50

FIA Eiropas autokrosa čempionāta pirmajam posmam, kas norisināsies 25. un 26. maijā sporta kompleksā Mūsa, pieteikušies 92 sportisti. Tas kļuvis zināms pēc oficiālā dalībnieku saraksta publicēšanas. Līdzjutējiem būs iespēja tikties ar Latvijas sportistiem jau šonedēļ – ceturtdien, 16. maijā laikā no 12:00 līdz 17:00 notiks sportistu treniņi un tikšanās ar līdzjutējiem un mediju pārstāvjiem.

Oficiālā pieteikšanās FIA Eiropas autokrosa čempionāta pirmajam posmam noslēdzās svētdien, 12. maijā. Buggy 1600 klasē uz starta gatavojas iziet 28 sportisti, SuperBuggy – 25 dalībnieki, TouringAutocross salonautomašīnu klasē – 16 sportisti, bet Junior Buggy cīņā – 13 pieteikumu. Vismaz desmit sportisti gatavojas cīņai arī nacionālajā satelītklasē B600, kurai Mūsā būs arī Latvijas čempionāta ieskaite.

Nav izslēgts, ka atlikušajās nedēļās līdz sacīkstei sportistu skaits var palielināties, jo pieteikumi tiek pieņemti arī pēc oficiālā termiņa, tiesa, ar papildu nosacījumiem sportistiem.

Oficiālais dalībnieku saraksts šeit: http://musa.lv/app/webroot/images/pdfs/EC13/ec_entry_list.pdf

Latviju Eiropas čempionāta Mūsas posmā pārstāvēs astoņi sportisti. SuperBuggy klasē uz starta stāsies Jānis Boks, Ervins Grencis un Juris Kuļikovskis. Buggy 1600 klasē startam gatavojas Andris Kuļikovskis, Māris Līcis, Jānis Ščerbickis un Ronalds Baldiņš. Savukārt TouringAutocross klasē uz starta stāsies Agris Brediks.

Mūsu sportisti aizvadījuši dažādas treniņsacīkstes. Grencis, kurš šogad pārgājis no Buggy 1600 klases uz jaudīgāko SuperBuggy, nedēļas nogalē veiksmīgi debitējis Čehijas čempionātā. Novapakas trasē savā pirmajā sacīkstē ar jauno bagiju Ervins guva piekto vietu 22 dalībnieku konkurencē.

Latvijas sportisti nedēļas nogalē startēja arī Baltijas un NEZ kausa posmā Lietuvā. Tiesa, treniņš nebija veiksmīgs: Māris Līcis izstājās finālbraucienā no līderpozīcijas, Jānis Ščerbickis piedzīvoja tehnikas defektus, bet Agris Brediks ar savu Mitsubishi Lancer Evo VIII apmeta kūleņus. Taču visi ir gatavi ņemt vērā šīs treniņsacīkstes sūro pieredzi, lai veiksmīgi startētu Eiropas čempionāta posmā Mūsā.

Skatītāji un mediju pārstāvji aicināti bez maksas apmeklēt FIA Eiropas autokrosa čempionāta Latvijas posma treniņu dienu, kas norisināsies ceturtdien, 16. maijā. Laikā no 12:00 līdz 17:00 trase būs atvērta sportistiem testu veikšanai. Šo treniņu starplaikos gaidāmās cīņas dalībnieki būs gatavi atbildēt uz mediju pārstāvju un līdzjutēju jautājumiem. Laipni aicināti!

Atgādinām, ka turpinās biļešu iepriekšpārdošana uz 25. un 26. maija sacensībām sporta kompleksā Mūsa.

Par iespējām iegādāties biļetes informācija šeit: http://www.musa.lv/app/webroot/images/pdfs/EC13/ec13_biletes_bilesuserviss.jpg

Plašāka informācija par gaidāmo FIA Eiropas autokrosa čempionāta 1. posmu, kas norisināsies Sporta kompleksā Mūsa, atrodama organizatoru mājas lapā www.musa. lv.

FIA Eiropas čempionāta autokrosā 1. posma sacensības Latvijā nebūtu iespējamas bez ģenerālsponsoriem: Latvijas Mobilais Telefons un Latvijas Dzelzceļa Ritošā Sastāva Serviss; atbalstītājiem: Saldējums Mājas, Cēsu Alus, Trigers, Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne, Pure Chocolate, Moller Auto, RE&RE, Canon IB Serviss, Venden, IF apdrošināšana, Rubbers, Vides serviss, Uzvara lauks, Latvijas Autoceļu Uzturētājs, SOS, Europrint, FN serviss, Velokurjers, Geka, Peltor un Red Bull; informatīvajiem atbalstītājiem: LTV7, Radio Starfm, Draugiem.lv, Delfi, Inbox.lv, Go4speed, Latvijas Avīze, TVNET, Bauskas Dzīve, Autocross.lv un raidījums Ātruma Cilts.

Viesturs Saukāns

LAF Preses dienesta vadītājs

Tālr.: +371 26579000

E-pasts: prese@laf.lv

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv