Autokross: Raimonds Jerāns ziemā pārbaudīs tehniku

Viesturs Saukāns  24.11.2010 12:23 0

2008. un 2009. gada Latvijas čempions Open klasē apsver iespēju startēt ziemas sacensībās, ar mērķi pārbaudīt tehniku pirms vasaras sezonas: „Domāju, ka braukšu ziemas autokrosā, jo mums jātiek skaidrībā ar ātrumkārbu, tā nedarbojas tik labi kā gribētos. Sākotnēji, pamēģinot uz asfalta, likās, ka viss ir kārtībā, bet nonākot grunts trasē sāka lēkt ārā no ātrumiem. Līdz vasarai šī problēma ir jānovērš. Ziema tam varētu noderēt.”

Raimonds arī atzīst, ka ar šo mašīnu – Matra Murena — varētu būt jāpierod ziemā startēt, jo jauda ir visai pamatīga, bet ziemas krosā paredzēts startēt ar brīvas izvēles bezradžu riepām: „Tas varētu būt interesanti, jo jauda ir visai pamatīga. Līdz šim ziemā bez radzēm tā cītīgāk esmu braucis ar ZAZ – ziemas sacensībām jaudas ziņā ļoti atbilstoša mašīna. Ar čempionāta auto varētu būt jāpiestrādā pie braukšanas!”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 26. augusts Latvijas autokrosa čempionāta un kausa 4. posms /2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, B600, Mini. Open 4500./ Baltijas autokrosa kausa 4. posms /D12, B6000/ Nolikums Pieteikums Dalībnieki (75) Reģistrācija parkā