Autokross/Rallijkross: Apbalvoti pērno čempionātu laureāti

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
26.04.2021
10:21
2020. gadā nopelnītie kausi sasnieguši galamērķi - labākos pērnā gada autokrosa un rallijkrosa sportistus (Foto: Līga Ikere)

Svētdien Rīgā, Biķernieku trasē sumināti 2020. gada Latvijas autokrosa un rallijkrosa čempionāta laureāti – šoreiz pavisam citā laikā un apstākļos nekā ierasts.

Biķernieku rallijkrosa trasē norisinājās treniņu diena, kas ļāva sportistiem izmēģināt savus spēkus un automašīnu uzvedību pirms (kaut kad) gaidāmās vasaras rallijkrosa sezonas. Savukārt dienas noslēgumā, ievērojot noteiktos Covid ierobežojumus, tika sumināti abu čempionātu labākie sportisti. Laureāti un Krosa komisija vairākus mēnešus gaidīja iespēju sarīkot ikgadējo svinīgo pasākumu, tomēr šajos apstākļos tas nav iespējams.

Neskatoties uz netradicionālo apbalvošanas formātu un deju izpalikšanu, pērnā gada labākie pauda gandarījumu par panākumu galējo apstiprinājumu – ilgi gaidītie kausi un medaļas nu ir mājās.

Maija vidū plānots sumināt arī Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa Pro un Am klašu labākos braucējus.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv