Autokross/Rallijkross/ Folkreiss: 205!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
01.09.2020
18:46

Pirmdien Mūsas Trillera pieteikumu termiņš noslēdzies ar 205 dalībnieku pieteikumu komplektu. Rallijkrosa klasēs 63 pieteikumi, autokrosā 75, bet Folkreisā – 67, lai gan šādi dalīt sportistus šoreiz pat nav objektīvi, jo daudzi braucēji brauc divās, dažs pat visās trīs ieskaitēs.

Visās autokrosa un rallijkrosa klasēs, kurās šogad joprojām notiek Latvijas čempionāta ieskaite, ir droši sastāvi kopvērtējuma punktu izspēlei. Folkreiss līdz ar pieteikumu termiņa beigām piedzīvo jaunu dalībnieku skaita rekordu – 67 pieteikumi. Ļoti iespējams, ka nedēļas nogalē tiks pārspēts arī reāli startējušo braucēju rekords, kas šobrīd ir 60.

Ir vairāki sportisti, kas nedēļas nogalē būs ļoti noslogoti ar sportošanu. Piemēram, Arnis Odiņš startēs gan rallijkrosa Super 1600, gan Folkreisā, gan autokrosa 1600/2000 Super, tātad trijās ieskaitēs un formāli pat četrās klasēs. Vēl viens maratonists nedēļas nogalē būs igaunis Tēts Vare, kurš startēs gan autokrosa, gan rallijkrosa Xtreme klasē, gan Buggy 1600 Baltijas kausa ieskaitē. Vēl daudzi braucēji startēs divās ieskaitēs – gan rallijkrosā, gan autokrosā plāno startēt Juris Narubins, Kristaps Kasparovičs, Mikus Neško, Edijs Ošs un Jānis Baumanis. Autokrosā un Folkreisā uz starta gatavojas iziet Kalvis Buģis, Ivo Gabrāns, Toms Edušs un Armands Ķēniņš. Savukārt rallijkrosa/Folkreisa kombināciju plāno realizēt dāmas Anete Ķēniņa un Marta Starka.

Uzmanību, informācija par biļešu tirdzniecību! Skatītāju biļetes iegādājamas iepriekšpārdošanā www.aula.lv. Rīkotājs Jānis Bergs skaidro situāciju:

“Kā mēs zinām, publiskajos pasākumos šobrīd ir 3000 skatītāju ierobežojums. Šobrīd biļetes iepriekšpārdošanā tiek pirktas ļoti aktīvi, tāpēc rekomendēju neatlikt šo pirkumu uz pēdējo brīdi vai sacensību norises vietu.”

“Jā, mēs plānojam arī biļešu tirdzniecību trasē uz vietas, taču, ja iepriekšpārdošanā tiks sasniegts 3000 biļešu limits, klātienes tirgošanai var nekas nepalikt pāri. Lai cik tas mums visiem būtu sarežģīti, tāda ir situācija un tādi ir noteikumi, lai mēs visi būtu iespējami droši un pasargāti.”

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv