Autokross/Rallijkross/ Folkreiss: Attālināto sapulču nedēļa

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
16.11.2020
16:32

Sākot ar šodienu Krosa komisijas biedri aizvadīs sapulču sēriju – vispirms sacensību rīkotāju sapulce, bet nedēļas nogalē arī sportistu sapulces. Visas “tikšanās” notiks attālināti.

Pirmdienas vakarā ZOOM režīmā tiksies sacensību rīkotāji, kuri pieteikuši savas sacensībās 2021. gadam. Galvenā tēma būs Latvijas autokrosa čempionāta šā gada sistēmas izvērtēšana, kā arī rīkotāju viedoklis attiecībā uz čempionāta norises formāta nākotni. Atgādinām, ka 2020. gadā Latvijas autokrosa čempionāts tika aizvadīts pēc pavisam citas norises formulas nekā iepriekšējos daudzus gadus ierasts. Tāpēc šobrīd tiks aizvadīta diskusija par tās plusiem un mīnusiem, iespējams, zināmu ceļa virzienu dodot arī autokrosa braucēju sapulces dalībniekiem.

Šodienas sapulcē tiksies arī nākamajam gadam pieteikušies Folkreisa rīkotāji – pašlaik organizatoru sastāvs neatšķiras no šā gada rīkotāju kolektīva.

Rallijkrosa rīkotāji – kopskaitā divi – jau aizvadījuši pārrunas par iespējamo rallijkrosa čempionāta nākotnes formātu.

Tas, ko varētu nest pirmdienas rīkotāju sapulce, ir provizoriskie nākamā gada sacensību kalendāri. Komisijas padome, balstoties uz rīkotāju iesniegumiem, jau izstrādājusi kalendāra versiju, atliek kopā ar rīkotājiem to vēlreiz pārskatīt un, ja nekas nemainās, izziņot.

Tomēr lielāku skaidrību par nākamā gada Latvijas autokrosa un Latvijas rallijkrosa čempionātu varētu iegūt pēc nedēļas nogales šo disciplīnu sportistu sapulcēm.

Folkreisa kolektīvs vienojies gaidīt brīdi, kad tikties klātienē, neformālākā gaisotnē ar sapulces elementiem. Speciāla sapulce nav nepieciešama, jo salīdzinoši veiksmīgais Folkreisa gads neprasa steidzamas un dramatiskas izmaiņas. Nolikumā un tehniskajos noteikumos būs niansēti labojumi, tomēr kopumā tautas sporta norise lielas izmaiņas nepiedzīvos.

Sestdien paredzēta sportistu sapulce rallijkrosa braucējiem, bet svētdien autokrosa braucējiem. Sapulces arī norisināsies ZOOM platformā, taču pagaidām vēl tiek strādāts pie precīza sapulču norises laika, formāta un dalībnieku sastāva veidošanas.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv