Autokross/Rallijkross/ Folkreiss: Interesantas svārstības Mūsas dalībnieku sarakstos

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
04.09.2019
21:10

Pēdējās dienas pirms grandiozās nedēļas nogales Mūsas trasē solās būt aizraujošas, jo notiek pēdējās izmaiņas dalībnieku sastāvos. Trešdiena nesusi izmaiņas visās trijās ieskaitēs.

Rallijkrosā izšķīdusi Super 1600 klase – divi no četriem sportistiem pārcēlušies uz Touring 2000 klasi. Tā kā Super 1600 klase ar četriem dalībniekiem nenodrošināja punktu izspēli, tās divi no līderiem Arnis Odiņš un Edijs Ošs pārcēluši savu dalību uz Touring 2000 klasi. Odiņš neizslēdz, ka ar mazākas kubatūras auto var cīnīties par visaugstākajām vietām arī lielajā klasē, ko pierāda abu klašu līdzvērtīgie rezultāti sezonas gaitā.

Pašlaik Super 1600 klasē paliek Andis Ūtēns un Roberts Vītols. Ja klasē nekas nemainās, tad zināms Latvijas čempionāta medaļnieku pulks: čempions Roberts Vītols, vicečempions Arnis Odiņš, bronza – Edijam Ošam.

Ūtēns, sajūtot rallijkrosa ieskaites izjukšanu, pieteicies autokrosa 1600 klasē, kurā kopumā šobrīd astoņi sportisti.

Rallijkrosa Touring 2000 klasē sportistu skaits palielinājies līdz 16.

Rallijkrosa BMW RX 3000 klasē nācis klāt ārzemnieks – krievu sportists Anatolijs Ščerbaks.

Folkreisā dalībnieku skaits noslīdējis uz 51, pāris braucējiem atsaucot dalību. Taču runā, ka skaits atkal var izaugt, jo solās būt kavēti pieteikumi.

Open 2500 klasē Kristaps Ašmanis reaģēja uz baumām, ka viņš varētu nebūt uz starta Mūsā: “Būvējam, gatavojamies, un ne brīdi nav bijusi doma atsaukt dalību Bauskas posmā. Ja pēdējā brīdī uz stenda nenotiks pārsteigumi, būšu uz starta. Motora būve ievilkās, šo darbu vajadzēja paveikt ziemā, taču nekās – jauna pieredze un jauni plāni!”

Autokrosa B600 klasē papildinājums – startam pieteicies Dmitrijs Kabanovs, kurš Latvijas autokrosa čempionātā nebija startējis kopš tālā 2013. gada! Viņa veiksmīgākā sezona laikā no 2008. līdz 2013. gadam bija 2011. gada sezona, kad Latvijas čempionātā Dmitrijs izcīnīja ceturto vietu, gūstot uzvaru arī vienā no posmiem – Smiltenē.

B600 klase, līdz ar to, izaugusi līdz izciliem 14 dalībniekiem – no iznīkušas klases gada sākumā līdz klases personīgajam rekordam?

Domājams, atlikušās dienas līdz pirmajiem Mūsas startiem nesīs arī citus pārsteigumus!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv