Autokross/Rallijkross/ Folkreiss: Izziņos kalendāru, 20. jūnijā Priekule!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.06.2020
21:20

Krosa komisija tuvāko pāris dienu laikā iepazīstinās ar šā gada mainītajiem seriālu kalendāriem. Folkreisa un autokrosa sportistiem uzmanību: 20. jūnijā paredzētā Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa sacīkste Priekulē, Līgo trasē notiks!

Oficiāla informācija no Krosa komisijas vēl sekos, taču, lai veicinātu sportistu licencēšanās dinamiku, tiek ziņots, ka 20. jūnija sacīkste Priekulē tiek plānot kā iepriekš paredzēts. Tas nozīmē, ka sportistiem, kuri vēl nav licencējušies, tas ir steidzami jādara, neatstājot procesu uz pēdējo brīdi. Pēc kalendāra oficiālas izziņošanas tiks uzsākta arī sportistu pieteikšanās, tiks publicēts sacensību nolikums.

Pašlaik nav sīkāku komentāru par to, vai sacīksti tiešā veidā ietekmēs valstī noteiktie pulcēšanās ierobežojumi, taču jau šobrīd skaidrs, ka šā gada sacensību rīkotāji nolikumos iekļaus noteikumus, cik un kādā veidā sacensību laikā varēs pulcēties komandas un līdzjutēji.

Krosa komisijas vadītājs Gunārs Kosojs ziņo, ka seriālu kalendārus būs izdevies atjaunot veiksmīgi, ar dažām niansēm. Noprotams, ka neviens no vadošajiem nacionālajiem seriāliem nepiedzīvos sacensību skaita krīzi un čempionāta statusa apdraudējumu.

Otrdienas vakarā sapulcē sanāks Krosa komisijas padome. Visticamāk, šī sapulce saliks izšķirošos punktus 2020. gada sezonas attīstībā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv