Autokross/Rallijkross /Folkreiss: Jāvācas baros!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
12.03.2019
12:44

Līdz Latvijas krosa vasaras sezonas sākumam atlicis vien pusotrs mēnesis. LAF Krosa komisijas sekretāre Inta Ulme vērš uzmanību, ka šobrīd pilnā sparā būtu jāsākas licencēšanās un formalitāšu kārtošanas drudzim.

Latvijas Folkreisa sezona sāksies 28. aprīlī Smiltenē, Latvijas rallijkrosa čempionāts startēs 5. maijā Rīgā, bet Latvijas autokrosa čempionāts sāksies 11. maijā Brenguļos. Tātad pāris mēnešu laikā tiks dots starts visiem nacionālajiem krosa tipa seriāliem. Ņemot vērā, ka atsevišķām klasēm vēl sevi jāpierāda kā dzīvotspējīgām, sportistiem izteikti laicīgi jāpulcējas baros un jāapliecina gatavība stāties uz starta minētājos un visos pārējos posmos. Krosa komisijas sekretāre Inta Ulme ziņo: “Braucējiem vajadzētu gan kārtot licences, kas izdarāms tikai elektroniski, gan arī rezervēt savus īpašos numurus, kam tas ir svarīgi. Kurš pirmais nāks, tam priekšroka. Braucējiem vajadzētu procesus aizvadīt laicīgi, jo ir dokumenti, kas jāsakārto vēl pirms licences pasūtīšanas (ārsta izziņa, apdrošināšana, utt). Turklāt, ja mēs šobrīd runājam par autokrosa 1600 klasi kā par kopumu, kurš cīnās par čempionāta statusu, tad nav teikts, ka sevi jāpierāda arī citām klasēm. Lūgums pasteigties!”

Drīzumā noslēgsies darbs pie seriālu vasaras nolikumiem. Taču nojaušams, ka kardinālas noteikumu izmaiņas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu nav gaidāmas.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv