Autokross/Rallijkross /Folkreiss: Jāvācas baros!

Viesturs Saukāns  12.03.2019 12:44 4

Līdz Latvijas krosa vasaras sezonas sākumam atlicis vien pusotrs mēnesis. LAF Krosa komisijas sekretāre Inta Ulme vērš uzmanību, ka šobrīd pilnā sparā būtu jāsākas licencēšanās un formalitāšu kārtošanas drudzim.

Latvijas Folkreisa sezona sāksies 28. aprīlī Smiltenē, Latvijas rallijkrosa čempionāts startēs 5. maijā Rīgā, bet Latvijas autokrosa čempionāts sāksies 11. maijā Brenguļos. Tātad pāris mēnešu laikā tiks dots starts visiem nacionālajiem krosa tipa seriāliem. Ņemot vērā, ka atsevišķām klasēm vēl sevi jāpierāda kā dzīvotspējīgām, sportistiem izteikti laicīgi jāpulcējas baros un jāapliecina gatavība stāties uz starta minētājos un visos pārējos posmos. Krosa komisijas sekretāre Inta Ulme ziņo: “Braucējiem vajadzētu gan kārtot licences, kas izdarāms tikai elektroniski, gan arī rezervēt savus īpašos numurus, kam tas ir svarīgi. Kurš pirmais nāks, tam priekšroka. Braucējiem vajadzētu procesus aizvadīt laicīgi, jo ir dokumenti, kas jāsakārto vēl pirms licences pasūtīšanas (ārsta izziņa, apdrošināšana, utt). Turklāt, ja mēs šobrīd runājam par autokrosa 1600 klasi kā par kopumu, kurš cīnās par čempionāta statusu, tad nav teikts, ka sevi jāpierāda arī citām klasēm. Lūgums pasteigties!”

Drīzumā noslēgsies darbs pie seriālu vasaras nolikumiem. Taču nojaušams, ka kardinālas noteikumu izmaiņas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu nav gaidāmas.

 • andris

  Sveiki , varbút ne pa témai
  cik mm biezu var likt priekséjo polikarbonáta stiklu krossá

  • HL MOTORSPORTS

   4mm. Iegādājams industriplast.lv

 • andris

  rallikrosa teh. not. ir teikts ne mazāk kā 5mm tieši par priekšejo stiklu un pārējie var būt 4mm
  autokrosa teh. not. tieši par priekšējo stiklu nekas nav teikts vienīgais ka viņš var būt no polikarbonāta par sānu stikliem jā 4mm tehniskajā komisijā nevar rasties problēmas

  • HL MOTORSPORTS

   Cik zinu, tad piemēram 4mm SAPHIR polikarbonāts ir legāls un akceptējams daudzos autosporta veidos. Ja par pamatu ņem tehniskos noteikumos minēto,tad jāsaprot,ka priekšējā loga polikarbonāta biezums nedrīkst būt mazāks par 4mm. No pieredzes un prakses varu teikt,ka 4mm ir pilnībā pietiekami. Kulaka lieluma akmeņi atlec kā tenisa bumbiņas.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (35)

Dalībnieki KKK (16+2)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA