Autokross/Rallijkross /Folkreiss: Kalendāri mainās, pagaidām bez panikas

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
22.04.2021
10:45
Pērn aizraujošu sacensību Misso rallijkrosa trasē piedzīvoja smago auto krosa braucēji (Foto: Urmo Sibul, motorsport.ee)

Visai prognozēta pavasara sacensību norise no Latvijas un starptautiskajiem kalendāriem pakāpeniski izdziest. Tomēr šobrīd Latvijas sacensību kontekstā nav paredzēti revolucionāri soļi plānu maiņās.

Igaunijas kolēģi ziņo, ka 1. maijā paredzētās sacensības Misso tiek pārceltas uz vēlāku laiku. Šajā cīņā bija paredzēts izspēlēt gan Igaunijas smago auto čempionāta pirmā posma punktus, gan Baltijas kausa Buggy 1600 un smago auto klasēs pirmās uzvaras. Igauņi uzsver, ka Misso posmu vēlas rīkot vēlāk šajā gadā, atzīmējot, ka trasē labprāt redzētu ne tikai smagās automašīnas, bet arī Baltijas Buggy 1600 klasi. Notiek sacensību datumu saskaņošana par visām trim valstīm labāko Misso posma norises datumu.

Šobrīd citu izmaiņu Latvijas sportistiem un līdzjutējiem saistošajos kalendāros nav. Joprojām plānos atrodams rallijkross Biķerniekos 8.-9. maijā, Latvijas autokrosa čempionāta starts Brenguļos un Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa starts Priekulē maija otrajā pusē. Saprotams, šie pasākumi ir zem jautājuma zīmes, taču, kamēr cīņas nav atceltas, jāpieņem, ka tās notiks. Sekojiet informācijai.

Krosa komisijas padome pašlaik neplāno dramatiskas kalendāru izmaiņas, vairāk vērojot situāciju noteikto ierobežojumu ziņā, meklējot iespējas rīkot pasākumus tiem pielāgojoties. Taču vienlaicīgi tiek apsvērti arī plāni B, C, utt, ja kļūst skaidrs, ka vasaras sezonas sacensību norise ir apdraudēta.

Tikmēr jau šo svētdien, 25. aprīlī Biķernieku trasē paredzēta treniņu diena visiem braukt gribētājiem. Šajā dienā pie apbalvojumiem ierobežotā režīmā tiks arī pērnā gada Latvijas rallijkrosa un autokrosa čempionāta medaļu ieguvēji. Folkreisa un Krosa komisijas kausa slēgtā apbalvošana plānota maija vidū, informācija sekos. Tāpat maijā iespējama arī autokrosa un Folkreisa dalībnieku testu diena kādā no Latvijas autokrosa trasēm, arī par šo iespēju sēsties sporta mašīnās informēsim līdz ar plānu apstiprinājumu.

Autocross.lv sadaļā Kalendāri atrodams atjaunots šobrīd zināmo sacensību plānu kalendārs, tostarp pirms pāris nedēļām koriģētais pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta plāns.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv