Autokross/Rallijkross/ Folkreiss: Konkurss!!! Uzraksti savu kūleni! (BALVAS!)

Viesturs Saukāns  06.04.2020 15:21 0

  Autokross, Folkreiss, Rallijkross, Ziņas

Kā joks otrdien Autocross.lv sociālajos tīklos sākās aicinājums autokrosa, rallijkrosa un Folkreisa braucējiem uzrakstīt savu spilgtāko kūleni vai avāriju. Aicinājums pārtapis konkursā ar balvām!

Sportistiem – esošajiem un bijušajiem – ir iespēja iesūtīt savus stāstus uz e-pastu viesturs@autocross.lv, kurā aprakstīta avārijas situācija, norise, pārdomas avārijas brīdī un pēc tās, secinājumi par kļūdas rašanos un citas nianses.

GALVENĀ BALVA! Labākā stāsta autoram koka āra piknika galds vairākām personām no kompānijas “Viss no koka”!

“Viss no koka” uzvarētājam dāvinās galdu, līdzīgu kādam no šiem žipčikiem – krāsu varēs izvēlēties!

SPECIĀLBALVA no Brenguļu autotrases: Četras stundas trases laika ar iespēju saņemt braukšanas padomus un konsultācijas no Latvijas autokrosa un rallijkrosa čempiona, Eiropas rallijkrosa čempionāta dalībnieka Arņa Odiņa!

NOTEIKUMI:

Nepieciešams:

  • * Konkrētās sacensības norises vieta un gads
  • * Minētais notikuma apraksts no LAF/FIA autokrosa, rallijkrosa vai Folkreisa sacensībām (tiks veikta korektūra, viss kārtībā!)
  • * Vēlams foto un/vai video (palielinās izredzes uzvarēt, var vērsties pēc palīdzības Autocross.lv, mums šis tas arī ir krājumos)

Rakstu iesūtīšanas termiņš: līdz 10. aprīlim ieskaitot. Publikācijas – seriāla veidā, izlases kārtībā, atkarībā no iesūtījumu daudzuma, sākot no 2. aprīļa. Rezultātu paziņošana: 14. aprīlis (vai cits laiks, ja prasa apstākļi)

Žūrija: objektīva, pietuvināta Autocross.lv. Brenguļu autotrases speciālbalvu izvēlēsies Arnis Odiņš, kopā ar sev pietuvinātu, objektīvu žūriju.

Vērtēšana: Rakstīšana ir māksla, un mākslas uztvere un izpausmes ir subjektīvas. Tas nozīmē, ka labākais raksts var būt gan tāds, kurā ir spoža drāma, gan tāds, kas ir labi izstāstīts, gan tāds, kas kalpo kā padoms nākamajām paaudzēm. Nav uzdevums par katru cenu ieturēt ziņas, prozas vai dzejas formātu – galvenais, lai nāk no sirds!

MĒRĶIS! Aizdzīt koronas radīto klusumu trasēs un līdzjutēju sirdīs, veidojot interesantu lasāmvielu! Balva – tas ir labi, mūsu sporta līdzjutēju emocijas par lasīto – vēl labākas!

Dalies ar šo ziņu