Autokross/Rallijkross/Folkreiss: Lokdauns kā iespēja

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.10.2021
18:04
Sezona bija ļoti sakompresēta un aizraujoša visās frontēs! (Foto: Klāvs Benefelds, Autocross.lv)

Jāatzīst, ka Latvijas krosa tipa seriāli šogad veiksmīgi iekļāvās salīdzinoši brīvajos mēnešos, aizvadot seriālu ieskaitēm pietiekošus posmu skaitus – pa četrām sacīkstēm abos čempionātos, seši posmi Folkreisam. Šobrīd atkal viss slēgts. Taču šajā gadījumā mājsēdes sēdiespēja ir laiks, kad Autocross.lv var apskatīt nepieminētos notikumus, kā arī paanalizēt sezonu kopumā.

Pēdējās nedēļas Autocross.lv kuplajam redakcijas kolektīvam – abiem – bijis ļoti saspringts laiks ārpus sporta, tāpēc sanācis maz papildināt lapas saturu. Šobrīd tam parādījies brīdis.

Palicis neapskatīts iepriekšējais posms Lielbritānijas rallijkrosā, kurā atraktīvi startēja Roberts un Laura Vītoli. Tāpat labi rezultāti mūsējiem arī Lietuvas autokrosa čempionāta finišā, bet Dānijā tikmēr jau trīs sacīkstes aizvadījuši mūsu Latvijas Folkreisa braucēji, kuriem ar interesi sekojam līdzi. Un arī tur pārsteigumi! Īsāk sakot, šis un vēl šis tas tuvākajās dienās mūsu rakstos.

Un jā, jau vairākkārt esam uzrunājuši tos, kuri vēlētos palīdzēt veidot Autocross.lv ziņu saturu. Pat nedaudz pārsteidzoši, ka līdz šim tas nav izdevies – objektīvs skats uz sportu un vēlme/izdošanās rakstīt, un darīts!

Ja par rakstniecības tēmu – šogad sasparojušies vairāki braucēji un komandas sociālo tīklu ierakstu veidošanā pirms un pēc sacīkstēm un pēc sezonas kopumā. Lieliski! Interesantie apraksti un piedzīvojumu izklāsts ļauj līdzjutējiem gan iepazīt pašus sportistus, gan sporta veida nianses, gan kopējās emocijas, kas valda sportistu prātos sacensību un pēcsacīkšu periodā. Un tie, kuri paši vēl nav tās izbaudījuši, ticiet – dienas pēc sacīkstes ir emociju pilnas, vienalga, veicies labi vai mazāk labi!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv