Autokross/Rallijkross: Kaimiņvalstīs publicēti izmainītie kalendāri

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.06.2020
11:29
Jūlijā atsāksies autokrosa un rallijkrosa sacensības gan Lietuvā, gan Igaunijā

Gaidot Latvijas krosa sacensību atjaunotos kalendārus Autocross.lv Kalendāru sadaļā atjaunoti arī Lietuvas un Igaunijas 2020. gada notikumu saraksti.

Lietuvas autokrosa čempionāta posms šobrīd paredzēts četros posmos. Sezonu paredzēts sākt 12. jūlijā, kam sekos augusta posmi Marijampolē un Kupišķos, bet sezona noslēgsies septembra nogalē Pluņģē.

Arī Lietuvas rallijkrosa čempionātā četri posmi, tiesa, kalendārs neparasts. Pirmais posms paredzēts 5. jūlijā Rīgā, bet pēdējā sacīkste septembrī Igaunijā, Kehalas trasē. Pa vidu – augusta vidū – divi posmi Vilkičos, sestdien viens, svētdien otrs. Sestdienas sacīksti Lietuvas puse uzrāda arī kā Latvijas čempionāta posmu, bet svētdienas cīņa solās būt viens no NEZ Baltijas čempionāta posms.

Par Igaunijas autokrosa un rallijkrosa kalendāriem jau ziņojām, taču ir nelielas izmaiņas. Igaunijas smago auto čempionāta pirmais posms notiks svētdienā, 5. jūlijā, nevis kā iepriekš paredzēts (sestdienā). Tāpat no kalendāra kā viens no posmiem pazudusi Pilskalnu sacensība. Igauņu čempionāts gan reizi dosies uz Latviju – augustā posms tradicionāli Smiltenē. Kopumā seriālam šobrīd paredzēti pieci posmi.

Igaunijas rallijkrosa čempionāts startēs 11. jūlijā ar sacīksti Elvā, kam sekos posmi Misso, Vasalemmā, Kehalā un vēlreiz Elvā. Sezona noslēgsies 3. oktobrī.

Plašāka informācija par šobrīd aktuālajiem kalendāriem sadaļā Kalendāri.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv