Autokross/Rallijkross: Sākusies pieteikšanās arī autokrosa čempionātam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.03.2019
15:13

Ziņojām, ka rallycross.lv mājas lapā norisinās pieteikšanās Latvijas rallijkrosa čempionāta un NEZ kroskartu seriāla pirmajam posmam Biķerniekos. Vietnē krosakomisija.lv uzsākta pieteikšanās arī Latvijas autokrosa čempionāta pirmajam posmam. Drīzumā pie lietas varēs ķerties arī Folkreisa un Krosa komisijas kausa braucēji.

Šīs pieteikšanās kampaņas pasaka vienu – vasaras sezona nav aiz kalniem! 28. aprīlī Smiltenē, Tepera trasē notiks Folkreisa Vasaras kausa posms un Krosa komisijas kausa izcīņas pirmā sacīkste, 5. maijā – rallijkross un kroskarti Biķernieku trasē, bet 11. maijā Brenguļos startēs autokrosa čempionāts.

Pašlaik pieteikšanās uzsākta abiem čempionātiem. Rallijkrosa pieteikumos Super 1600 klasē pirmie divi pieteikumi no Arņa Odiņa un Anda Ūtēna. Arnis šogad trasē izbrauks ar Peugeot 207 automašīnu, kuru savulaik cīņā izveda Mārtiņš Porietis. Andis gatavojas startam ar VAZ 2108 auto, kuru vēlāk liks lietā arī autokrosā. Touring klasē pašlaik vienīgais pieteikums no Raimonda Mūrnieka. Trīs pieteikumi Lada RX klasē – Henrijs Jaunslavietis, Raimonds Elbakjans un Edvards Egle jau gatavi sezonai. Labs pārsteigums Open RX klasē no Jāņa Veģera – pirms Eiropas autokrosa čempionāta sezonas sākuma Jānis Biķerniekos uz starta plāno stāties ar Eiropas Citroen. Pašlaik pirmo – pavisam pirmo! – pieteikumu gaida BMW RX3000 klase.

Somiem, zviedriem un norvēģiem kroskartu klasē pievienojies Emīls Mirošņiks, kurš ar Latvijas autokrosa čempionāta Mini bagiju dosies cīņā NEZ Kroskartu čempionāta Mini Crosskart klasē. Kroskartu braucēji pieteikšanās startu veikuši dinamiski – jau 20 pieteikumu.

Tikko sāktajā Latvijas autokrosa čempionāta pieteikumu kampaņā pārsteigums – pirmais, kurš pieteicies sezonai, ir VAZ Klasika klases debitants Arnis Sarkans.

Drīzumā šie un arī Smiltenes Folkreisa saraksti pildīsies pavisam strauji. Vasaras sezona tikai mēneša attālumā!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv