Autokross/Rallijkross: Starptautiski svarīgi pasākumi Rīgā un Francijā

Viesturs Saukāns  15.09.2018 08:29 1

Nedēļas nogalē norisinās svarīgi krosa sacensību pasākumi – pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta posms Biķerniekos, kā arī priekšpēdējais, daudz izšķirošais Eiropas autokrosa čempionāta posms Francijā.

Rīgas rallijkrosa posms sportiskajā ziņā būs īpaši svarīgs Reinim Nitišam, kuram atlicis šķietami mazs solis cīņā par Eiropas Supercar čempiona titulu. Tāpat Artim Baumanim Super 1600 klasē jādara viss, lai uz pēdējo posmu Vācijā viņš joprojām dotos kā čempionāta līderis.

Jānim Baumanim pasaules ieskaitē savi uzdevumi – māju sacīkstē viņš darīs visu, lai tiktu finālā. Savus punktus un, iespējams, ko vairāk centīsies sasniegt arī Super 1600 klasē braucošais Arnis Odiņš.

Francijā, Sentiņī de Vēras trasē tiks aizvadīts priekšpēdējais Eiropas autokrosa čempionāta posms. Šī būs ļoti svarīga sacīkste Ervinam un Justam Grenčiem, jo svētdienas vakara iznākums parādīs, vai ir, un kādas izredzes uz Eiropas čempiona tituliem, attiecīgi, SuperBuggy un JuniorBuggy klasē. Sarakstos SuperBuggy arī Jānis Boks un Juris Kuļikovskis, bet TouringAX cīņu turpinās Jānis Veģeris.

  • [Ex]

    Veiksmi un izturību visiem mūsējiem šajā nedēļas nogalē! Būs labi!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***