Autokross/Rallijkross: Svarīga nedēļas nogale starptautiskajās cīņās

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.10.2021
14:56
Ervins un Justs Grenči kļūst par biedējošu spēku SuperBuggy klasei - ar taktiskām cīņām tiek nerroti pat pieredzējušākie konkurenti

Šī nedēļas nogale ir aizraujoša Latvijas sportistu cīņu starptautiskajos seriālos kontekstā. Beļģijā norisinās pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta posms, kurā uz starta Eiropas ieskaitē arī Jānis Baumanis. Savukārt Spānijā notiek Eiropas autokrosa čempionāta posms, kurā uz starta visi trīs Grenči. Vecākais no viņiem Ervins centīsies izcīnīt Eiropas čempiona titulu!

Spānijā, Molerusas trasē sācies Eiropas autokrosa čempionāta posms, kurā uz starta SuperBuggy klasē sezonas vicelīderis Ervins Grencis, kā arī pēc ilgāka pārtraukuma klasē uz starta nonācis vecākais no Ervina dēliem Justs. Otras mašīnas piesaistīšana šajā sacīkstē, šķiet, ir stratēģisks gājiens, jo Justs viennozīmīgi var palīdzēt cīņā par čempiontitulu. Jaunākais dēls Kristiāns aizvadīs sacīksti JuniorBuggy klasē.

Raksta tapšanas brīdī aizvadīta pirmā laika kontroles sesija. Ervinam otrā vieta aiz kopvērtējuma līdera Tafani, Justs astotais. Klasē kopumā 15 dalībnieku. JuniorBuggy klasē Kristiāns Grencis pirmajā sesijā astotais desmit dalībnieku konkurencē.

Tikmēr Beļģijā tiek aizvadīts pēdējais posms Eiropas rallijkrosa RX1 klasē, kurā cīņā dodas arī iepriekšējā posma Rīgā uzvarētājs Jānis Baumanis. Teorētiski viņš piedalās cīņā pat par medaļām. Raksta tapšanas brīdī viņa klasē aizvadīta pirmā kvalifikācija, kurā Jānim piektā vieta, bet viņam priekšā Andreass Bakerūds, Džonatans Pailērs, Tamašs Karai un Renē Minihs.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv