Autokross: Rāmeta divi falšstarti sajūga dēļ

Viesturs Saukāns  25.04.2011 20:36 0

Jau tā nīkuļojošās Baltijas kausa D-3A klases finālbraucienu vēl neciešamāku padarīja Remē Rāmeta izslēgšana no brauciena divu pāragru startu dēļ. Trīs tautiešu konkurencē veikt divus šādus pārkāpumus no malas šķita visai amizanti, taču tam ir skaidrojums: sajūgs defekts.

RS Motorsport komandas otrs braucējs Ivo Sults pastāstīja, ka Rāmeta bagijam palicis nenovērsts sajūga defekts, kas arī izraisījis priekšlaicīgu izkustēšanos no vietas: „Manam bagijam pērn bija tieši šis pats defekts, taču mums izdevās to novērst,” sacīja Sults. „Otram bagijam nepaspējām veikt šo pārbūvi. Es gan neesmu drošs, vai otrajā reizē tiešām Remē izkustējās pirms signāla, taču fakts paliek fakts – ir problēmas ar sajūgu.”

Ivo Sultam gan pašam fināls neizvērtās īpaši veiksmīgāks – izvirzījies vadībā startā Sults izstājās, atdodot uzvaru trešajam startējušajam igaunim Kristjanam Rajamē. „Dienas garumā mums bija problēmas ar ģeneratoru, tāpēc tika izmantots akumulatoru resurss. Fināls izrādījās par garu šādai situācijai.”

Saņēmis pateicības vārdus par ierašanos uz cīņu, par spīti latviešu bagiju braucēju ieilgušajai ziemai, Sults sacīja: „Šī bija lieliska treniņu sacīkste pirms Eiropas čempionāta Mūsas posma – atklājām nianses, patrenējāmies. Tāpēc šo sacīksti neuzskatu par nevajadzīgu vai neveiksmīgu. Turklāt šodien bija lieliska diena, daudz skatītāju un ļoti labi sagatavota trase!”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)