Autokross: Renārs Vinokurovs: „Labāku rezultātu nevar vēlēties”

Gints Astrauskis Gints Astrauskis
09.05.2017
10:48

Latvijas autokrosa čempionāta pirmajā posmā Smiltenē B600 klasē uzvaru guva Renārs Vinokurovs, kuram šis bija pirmais panākums kopš 2009. gada. Varētu pat teikt, ka tas ir neliels pārsteigums sezonas sākumā, ne tik ļoti fakts, ka Renārs izcīnija uzvaru, bet, ka tas tika izdarīts tik pārliecinoši. 

Renārs uzvaru Smiltenē izcīnija diezgan skarbā cīņa, jo kontrollaiku braucienos nācās piedzīvot tehnikas ķibeles, kas neļāva viņam uzrādīt labu apļa laiku, tādējādi pirmajā braucienā nācās starēt no sestās starta vietas. Kā pats Renārs saka: „ Sākot laika kontroles trešo apli, bija doma iet uz labu apļa laiku, bet pašā pirmajā momentā, iespiežiot gāzi grīdā, notrūka gāzes trose, tāpēc nācās palikt bez laba apļa laika. Saskumu, jo atgādināja 2015. gada Smiltenes pirmo posmu.”

Taču jau pirmajā kvalifikācijā izcīnīta uzvara, lai arī ne bez piedzīvojumiem, jo pirmās kvalifikācijas startā bija saķeršanās ar Edgaru Zīvertu, kas Renāra mašīnai radija aizmugurējās stupicas defektu, ko uz vietas nebija iespējams labot, tas arī nedaudz iespaidoja Renāra ātrumu. Bet beigu izdevās uzvarēt gan visās kvalifikācijās, gan arī finālā, iegūstot maksimālo punktu daudzumu.

Renārs saka: „ Šodien veiksme bija manā pusē, ko nevarētu teikt par konkurentiem. Skumji ir tas, ka šogad uz starta esam mazāk par 10 mašīnām, cerams, ka tikai šogad būs tik mazs dalībnieku skaits. Par galvenajiem konkurentiem noteikti varu uzskatīt abus brāļus Geisterus, bet arī parējie braucēji noteikti pieliks klāt uz nākošajiem posmiem, it sevišķi Jānis Baumanis un Kaspars Meņģelis.”

Renārs pats vēl nav izlēmis, vai startēs visu sezonu, to viņš izvērtēs pēc Vecpils posma rezultātiem. Viņš ir nobriedis nopietnai cīņai, tāpēc jau šajā nedēļā sāks gatavoties Vecpils posmam, lai varētu atkārtot pirmā posma rezultātu.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv