Autokross: Rūdolfs Bogens gatavojas startam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
20.08.2014
16:51

Pēc Sporta kluba Melatlux pārstāvju un 1600 klases braucēja Rūdolfa Bogena tikšanās ar LAF Krosa komisijas vadītāju pavilkta svītra Vecpils-2 sacīkstes 1600 incidentu sāgai, un sportists gatavojas nākamajam posmam Smiltenē, Tepera trasē.

Komisijas pārstāvji tikās ar sportistu un viņa pārstāvjiem, lai izrunātu Vecpilī notikušos incidentus. Abas puses vienojās par izpratni un turpmāku sadarbību vislabākajā sportiskajā formā.

Bogenam atjaunota viņa sportista licences darbība, kas nozīmē, ka apstiprināts arī viņa pieteikums Smiltenes posmam. LAF Krosa komisija un Melatlux vienojušies izbeigt šo incidentu gan iekšēji, gan publiskajā vidē, un ņemt vērā to kā lielisku pieredzi turpmākajā sportista karjerā.

Rūdolfs pēc 2012. gada graujošiem panākumiem folkreisā šogad debitē Latvijas autokrosa čempionātā. Pirmajā posmā Smiltenē viņa cīņu par pjedestālu apturēja ātrumkārbas defekts, bet Vecpilī-1 sasniegta pārliecinoša uzvara. Vecpilī-2 dramatiskā finālā Bogens finišēja otrais, taču pēc incidentu izskatīšanas posmu noslēdza ceturtajā vietā. Kopā ar Andi Vanteru, Andi Kļavu un Raimondu Mūrnieku cēsinieks joprojām ir vērā ņemams pretendents uz Latvijas čempiona titulu, vai vismaz medaļām.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv