Autokross: Sākas B6000 Baltijas kauss

Viesturs Saukāns  09.05.2012 16:25 2

Igaunijā, Tamsalu trasē sestdien startē Baltijas kausa izcīņa B6000 (bijusī D-7) bagijiem. Uz pirmo posmu plāno doties tikai viens Latvijas pārstāvis – Andris Ramanis. Pārējiem vismaz trim latviešiem dažādu apstākļu dēļ jāpaliek mājās.

Arī kopējais dalībnieku skaits nesajūsmina, jo savās mājās arī igauņi pieteikušies tikai trīs. Tiesa, divi vēl gatavojas, un, ja viņi piesakās, kopā ar Andri būtu sešu sportistu pulks un pirmā posma ieskaite. Pašlaik pieteikušies pērnā gada atraktīvais atklājums Vahurs Lilmans, kā arī Baltijas kontekstā mazāk zināmie Ingars Sassi un Lauri Leitens, kurš plāno startēt ar VI grupas bagiju.

No mūsējiem uz starta bija cerības redzēt Jāni un Māri Kozlovskus un Arni Ramatu. Taču neviens no viņiem nestartēs – Jānim tehniskas problēmas, Māris ārstē lauztu kāju, bet Arnis nevar doties cīņā finanšu problēmu dēļ.

  • Dāvis

    Žēl ka D-7 nebija Smiltenē.

    • Vēl tik desmitās klases pietrūka! :D Bet tad būtu viss, kas Latvijas autokrosā iespējams, nebūtu vienīgi rallijkross un folkreiss. Toties augustā Smiltenē būs. Un septembrī Mūsā.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***