Autokross: Sākusies pieteikšanās Brenguļiem un Skrundai!

admin  22.06.2010 01:50 0

  Autokross, Ziņas

Autocross.lv sadaļā „Esi gatavs!” vērojams pieteikšanās process Latvijas autokrosa čempionāta trešajam posmam Brenguļos, kas notiks 4. jūlijā, kā arī 3. jūlija Folkreisa Vasaras kausa sacīkstei Skrundā.
Brenguļu autotrase jau sagatavota sacīkstei pretējā virzienā – attiecīgie betoni pārstumti, tiesnešu posteņi sagatavoti. Turklāt Brenguļu autotrases saimnieks Oļģerts Vērmanis ir labā noskaņojumā, jo izdevies piesaistīt sacīkstei pāris jaunus atbalstītājus, bet vislielākais ieguvums ir uzsāktā sadarbība ar SIA Limbažu Ceļinieks, kas palīdz ar tehniku trases sagatavošanā. „No rīta pamodos un domāju: „kas notiek, vai tiešām nevaru atrast nevienu atbalstītāju?”. Diena noslēdzās ar diviem jauniem sponsoriem,” ar sajūsmu skaidroja Vērmanis seniors. „Trase jau šobrīd ir ļoti labā stāvoklī, bet ar jaunajiem partneriem tā taps vēl labāka!”
Skrundas sacīkste būs folkreisa viens no sezonas lielākajiem pasākumiem. Pastāv iespēja, ka šajā sacīkstē kritīs nu jau iesīkstējušais dalībnieku skaita rekords (pērn rudenī Ropažos bija 18 dalībnieki). Šāds optimisms, jo nelielajā pauzē kopš Jēkabpils posma nākuši klāt vairāki jauni dalībnieki – cerams, tiks līdz startam.
No otras puses Skrundas sacīkste ir nedaudz „bīstamajā zonā”, jo tieši no dalībnieku skaita atkarīga sacīkstes norise. Ja tomēr sportisti nepiesakās, sacensību būs jāatceļ. Tas nozīmē, ka dalībniekiem jāpiesakās pēc iespējas ātrāk.
Starp citu, vakar folkreiss nosvinēja savu gada jubileju – 2009. gada 21. jūnijā s/k 333 tika aizvadīta pirmā sacīkste ar četriem dalībniekiem. Kopš tā laika notikušas jau 18 sacīkstes, bet uz starta kopumā stājušies 56 sportisti.