Autokross: Salonautomašīnas uz Priekuli pēc nedēļas, Baltijas bagiju posms – Vilkičos

Viesturs Saukāns  27.07.2012 09:57 6

LAF Krosa komisija un Autocross.lv atgādina, ka Latvijas autokrosa čempionāta ceturtais posms Priekulē notiks nākamsestdien, 4. augustā (nevis 28. jūlijā, kā paredzēts iepriekš). Šajā sacīkstē cīnīsies 1600, 2000 Super, Open, VAZ Klasika, D12 un B600 klašu braucēji. Savukārt Baltijas Buggy 1600 klases kausa trešais posms tiks aizvadīts svētdien, 5. augustā Lietuvā, Vilkiču trasē.

Uzmanību sportistiem! Sakarā ar izmaiņām tiek lūgts informēt par izmaiņām startēšanas vai nestartēšanas plānos. Ja kāds no pieteiktajiem dalībniekiem nav gatavs startēt 4. vai 5. augusta sacīkstēs, lūgums par to ziņot Intai Ulmei (29264457, autokross@laf.lv). Savukārt, ja ir sportisti, kuriem šīs izmaiņas ir radījušas iespēju startēt, droši piesakieties! Turklāt, līdz ar izmaiņām atcelts arī pieteikumu pieņemšanas desmit dienu limits, tātad netiks izmantots izlaistās laika kontroles sodamērs.

 • Kalvis

  Vismaz beidzot ir skaidrība :)

 • Jap! :)

 • Fans

  Trakas lietas, puiši, trakas lietas! Kāda vēl Lietuva?
  :-D

 • Vērotājs

  Viss izlabots un skaidrs, OK. Vienīgi 04.08. Priekules posma pieteikumu listē Buggy 1600 sportisti vēl palikuši.

 • Fans

  p.s. Klaipēdā nežēlīgi dārgas viesnīcas! Vieni tēriņi, vieni tēriņi.
  :beauty:

  • Kristaps VAZ #8

   Telts+kāpas= lēti. ja neuzraujas uz policiju :D

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***