Autokross: Senioram neveiksme, juniors vēlreiz septītais

Viesturs Saukāns  29.07.2014 11:55 3

Eiropas autokrosa čempionāta posmā Madžorā, Itālijā, Ervins Grencis guva 21. vietu SuperBuggy klasē, bet Justs Grencis sasniedza septīto pozīciju JuniorBuggy ieskaitē, otro reizi pēc kārtas atkārtojot savu labāko sasniegumu Eiropā.

Ervina cīņa SuperBuggy klasē sākās daudzsološi, laika kontrolē sasniedzot astoto rezultātu (sesijās septītais un astotais). Taču ar to sestdienas cīņa bija galā, jo tehnisku problēmu dēļ Grencis uz starta pirmajā kvalifikācijā iziet vairs nevarēja. Attiecīgi, turpinājums sarežģīts, atlikušajos braucienos sasniegta sestā un piektā vieta, kas deva iespēju startēt C finālā. Izšķirošajā braucienā Ervina palika aiz svītras, gūstot piekto vietu, sacīksti noslēdzot 21. vietā.

Pēc iepriekšējā posma scenārija sacīksti aizvadīja Justs Grencis. Gluži kā Francijā, Justs 11 dalībnieku konkurencē guva desmito vietu pēc kvalifikācijām, iekļūstot A finālā. Finālbraucienā, tāpat kā Francijā, gūta septītā vieta.

Eiropas čempionāta kopvērtējumā Ervins Grencis šobrīd ir 16. vietā, bet Justs savā klasē 18 dalībnieku konkurencē – 11. pozīcijā.

  • Kristaps

    Tiešām? “Izšķirošajā braucienā Ervina palika pirmais aiz svītras, gūstot trešo vietu, sacīksti noslēdzot 21. vietā.” Pirmais aiz strīpas līdz šim bija 19.

  • Neizgāja uz revanša dueli ar Štubi pirmajā rindā.
    :nerd:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 29.04.2018.

LAF Folkreisa Vasaras kausa 1. posms

LAF Krosa komisijas kausa 6. posms

Nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - KKK

Pieteikums - Komanda

Dalībnieki - FR (18)

Dalībnieki - KKK (5+1)

Reģistrācija dal.parkā

***

Portugāle, Montalegre, 29.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 2. posms

Latvijas sportisti:

PČ Supercar: Jānis Baumanis

EČ Super 1600: Artis Baumanis