Autokross: Septembra Čempionu kross jau izraisa ažiotāžu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
26.07.2018
22:19

Netipiski agri – divus mēnešus pirms pasākuma – sākusies aktīva rosība attiecībā uz Brenguļu Čempionu autokrosu. Vairāki potenciālie sportisti jau meklē mašīnas, lai varētu stāties uz starta.

Čempionu autokross šogad notiks 22. septembrī, kā ierasts Brenguļu autotrasē. Tas būs pēdējais Latvijas autokrosa pasākums šajā sezonā, jau tradicionāli pulcējot daudzus bijušos un esošos autosporta čempionus. Sacīkste arī šogad būs kopā ar Folkreisa sacensībām, notiks pēdējais posms Folkreisa Vasaras kausam, Čempionu kross būs arī pēdējā cīņa Krosa komisijas kausa izcīņā. Spriežot pēc Krosa komisijas kausa sezonas notikumiem, ļoti iespējams, ka arī šī seriāla uzvarētājs tiks noskaidrots tieši Brenguļos.

Sacensību rīkotājs Arnis Odiņš: “Man zvanījuši vairāki čempioni, kuri jau meklē tehniku 22. septembra sacīkstei. Tas mani patīkami pārsteidz, un liek mūsu Brenguļu autotrases komandai vēl motivētāk gatavoties šai sacensībai. Jā, trasē būs izmaiņas, patīkamas gan sportistiem, gan skatītājiem. Kas attiecas uz Čempionu krosu, šī aktivitāte nozīmē, ka braucējiem – gan aktīvajiem, gan bijušajiem – šis festivāls ir kļuvis par svarīgu elementu viņu sporta dzīvē. Un nevar nepiekrist, jo tas, ko mēs esam redzējuši aizvadītajos Čempionu krosos, ir izrāde augstākajā mērā. Lai esošajiem sportistiem veiksmīga sezonas nogale Latvijas čempionātos un citās ieskaitēs, lai varam pulcēties uz Čempionu autokrosu!”

Jāatzīmē, ka Čempionu kross notiek pēc Krosa komisijas autokrosa kausa noteikumiem. Tie paredz, ka Nacionālajā klasē pulcējas Latvijas autokrosa čempionāta 2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika un 1600 klasēm atbilstošas automašīnas. Tāpat notiek Open 4500 klases kausa izcīņa, kurā atsevišķi pulcējas jaudīgākās automašīnas.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv