Autokross: LIVE: Seši latvieši cīnās Lietuvā

Viesturs Saukāns  20.06.2015 09:52 10

  Autokross, Ziņas

Seši Latvijas sportisti – Rihards Dainis, Edijs Ošs, Kaspars Silenieks, Andis Kļava, Monta Henilāne un Linards Jasons – sestdien spēkojas Lietuvas autokrosa čempionāta posmā Ukmerģē. Par kaujas lauka korespondentu kļuvis Mareks Dainis, ziņojot no Lietuvas, tādā veidā papildinot informācijas krājumus no Ukmerģes.

10 responses to “Autokross: LIVE: Seši latvieši cīnās Lietuvā”

 1. [Ex] says:

  Pagaidām visiem viss labi! Turiet īkšķus! :)

 2. Folkreisists says:

  Kas tā pa loģiku. Man kaut kā liekas kad tehniskajā vaidzētu jau pateikt. Tie scorpion pieraduši pie vieglām uzvarām uzreiz kā atbrauc kads stiprāks kurš var šos apdzīt uzreiz protesti utt.

  • [Ex] says:

   Eh, traka dienā! Bet vispār tā karma ir laba lieta :( Vispār Kazbaras bija tas, kurš otrais uztaisīja falšstartu… Pēc noteikumiem – nost, bet tiesneši, protams, to traktēja kā starta iekārtas kļūdu :)

 3. folkreisa cienītājs says:

  nekur nav taisnības-dūrei tik spēks!

 4. HarryVanLee says:

  Hmmmm… atvainojos-kas ir nepareizs degvielas tvertnes novietojums? LČ un BČ viss ok un te pēkšņi ,, nepareizs degvielas tvertnes novietojums,,… Lietuvā citādi tehniskie noteikumi?…. Bet nu labi-kā ir tā ir….

  • [Ex] says:

   Viņu noteikumi acīm redzot ir niknāki par Baltijas čempionāta noteikumiem… :) Tas nekas, ka daļu no tiem viņi paši neievēro. Tehniskais tik smīn. DomajuMēs sapratām, ka protesta autors bija Žunda

   • [Ex] says:

    … protams ne bez Kazbaras ziņas, jo ja Kazbaras uzvarētu un Rihards dabūtu nulli – viņš kļūtu par līderi. A tagad nekā :) Paši iekrita savā bedrē…

    • [Ex] says:

     Un pēc Skorpionas bosa attieksmes un textiem varēja noprast, ka daļēji tas tika darīts, lai ieriebtu Motorsport.lt komandas bosam. Acīm redzot kādas vecas nesaskaņas…

     • HarryVanLee says:

      Njā sāk parādīties nejaukas tendences…. Interesanti kā to komentē LASF? Tehniskajos noteikumos nekādu īpašu atšķirību nav…tie paši 30 cm no ārējā gabarīta… tad uz kāda pamata piešķir DSQ…īpaši ja tehniskā komisija auto akceptē kā atbilstošu startam… Ceru, ka LV tehniskā komisisija nepārmantos šo metodi… Bet pamatā tas ir slimi-piesieties pie lietām, kas tieši neietekmē sportisko rezultātu… Varbūt vajag ierosināt nākamreiz LT komisijām veikt braucēju svaru mērījumus… tas škiet vairāk ietekmē sportisko rezultātu… tas protams kā joks, bet ja reiz runa-varbuut vajag…. ;)
      Katrā ziņā turieties pie saviem mērķiem un uz priekšu!

 5. AutokrosaFans. says:

  Tad jau sanāk tā, jāatlaiž komisārs, kurš “pārbauda” vai mašīna ir braucama, ja jau to ievēro tikai pēc kvalifikācijām. Cerēsim, ka nākamreiz komisārs pārbaudīs visu un Ruhardam viss izdosies.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru