Autokross: Seši latvieši uz Baltijas posmu Lietuvā

admin admin
27.08.2010
21:59

Svētdien Lietuvā, Šakjai trasē notiks Baltijas kausa trešais posms. Uz sacīksti dodas arī Latvijas sportisti. D-3A klasē Jānis Ščerbickis, D-1A (1600) klasē Reinis Lilienšteins un Andis Kļava, 2000 Super klasē kopvērtējuma līderis Aldis Kasparovičs, kā arī Māris Ločmelis un Jānis Spīķis.
Lietuvas rīkotājiem ar grūtībām nācās savākt dalībnieku skaitu un, kā šosezon ierasts, visstabilākā klase ir bagiju D-3A, kurā sapulcējušies deviņi sportisti. To skaitā arī Latvijas braucējs Jānis Ščerbickis.
2000 Super klasē septiņi sportisti, kuru vidū arī Kasparovičs, Spīķis un Ločmelis. Kasparovičs un Ločmelis ir klases kopvērtējuma līderi, tāpēc šis un nākamais posms Mūsā abiem būs svarīgs.
D-1A klasē uz startu gatavojas Reinis Lilienšteins un Andis Kļava. Interesanti, ka ne viens, ne otrs šobrīd nav kopvērtējuma vadībā, taču pie veiksmes gan viens, gan otrs var cīnīties par labu rezultātu.
Mulsinoši, ka uz Lietuvas sacīksti dodas Spīķis un Kļava – Baltijā viņiem būs grūti cīnīties par uzvaru kopvērtējumā, savukārt nedēļu pēc Lietuvas sacīkstes ir Mūsas Latvijas čempionāta posms, kurā abiem būs jānosargā pašreiz esošā līderpozīcija, attiecīgi, 2000 Super un 1600 klasē. Riskanti veikt trīs sacīkstes pēc kārtas (Smiltene, Šakjai, Mūsa)!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv