Autokross: Sestdien visi uz Priekuli!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
02.08.2012
14:30

Lai cik dramatiski tuvotos Latvijas čempionāta kārtējais posms Priekulē, tā diena tuvojas! Sestdien sacīkste Pilskalnu trasē, kur tiks noskaidroti 1600, 2000 Super, Open, B600 un VAZ Klasika klases uzvarētāji. Lai kādi arī nebūtu starpgadījumi un peripetijas pirms gaidāmajām cīņām, tiem, kuru aicinājums un uzdevums ir autokrosa vērošana, sestdien būs ko redzēt.

Trešdien Priekules trasi apskatīja LAF Krosa komisijas padomes pārstāvji un, lai gan rīkotājiem darba vēl daudz, situācija trasē ir normāla un sestdien no rīta jau vajadzētu rūkt motoriem.

Atsaucoties uz ne sevišķi pozitīvo diskusiju Autocross.lv ziņu sadaļās par šo tēmu, pāri visam jānoliek mūsu visu kopīgā mīlestība pret mūsu sporta veidu, kurai tad arī jākalpo par galveno dzinuli gan organizējot, gan vērojot, gan startējot šajā sacīkstē. Lai gan rīkotāju pārstāvji ļāvās provokācijām un arī objektīvas kritikas spiedienam komentāru sadaļā, šobrīd trasē notiek darbs un gaidāmais posms būs. Piedāvājam pārtraukt uguni, izsludināt pamieru un jau pēc sacīkstes kopīgi analizēt Priekules posma plusus un mīnusus. Un labā garastāvoklī nesamies uz Kurzemes pusi!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv