Autokross: Smiltenes gatavošanās: rezervācija nav pieteikums

Viesturs Saukāns  10.08.2015 23:53 7

  Autokross, Ziņas

Turpinoties pieteikumu termiņam Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāta posmam sportistiem jāņem vērā, ka vietas rezervācija dalībnieku parkā nav tas pats, kas pieteikuma nosūtīšana. Un otrādāk. Veidojas misēkļi šajā sakarā.

Pieteikšanās 23. augusta sacīkstei ir tieši tāda pati kā visiem pārējiem Latvijas čempionāta posmiem – aizpildot pieteikuma veidlapu (laf.lv, autocross.lv) un nosūtot to uz norādīto e-pasta adresi vai faksu. Savukārt vietas aizņemšana dalībnieku parkā ir attiecīgā rīkotāja veids, kā organizēt kārtību situācijā, kad prognozējams liels dalībnieku daudzums.

Tā kā LAF Krosa komisija un sacensību rīkotāji cītīgi sadarbojas pieteikumu un dalībnieku parka reģistrācijas salīdzināšanā, jāsecina, ka vairāki sportisti pārprot situāciju, kas var formāli nozīmēt pieteikuma neiesūtīšanu un, līdz ar to, nolikumā minētās sankcijas. Uzmanieties!

Rīkotāji arī aicina pieteikumus nosūtījušos sportistus izvēlēties vietu dalībnieku parkā – kopējo ērtību vārdā. Paldies visiem par sapratni!

Dalies ar šo ziņu