Autokross: Smiltenes secinājumi 2: Komandu kauss bez izteiktiem favorītiem

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
05.05.2013
20:40

Tikai 12 punkti šķir labāko un vājāko komandu Latvijas čempionāta pirmajā posmā Smiltenē, Komandu kausā.

Uzvaru guva SK Ogre brigāde, kur punktus atnesa 2000 Super uzvarētājs Jānis Miščenko un Open trešās vietas ieguvējs Jānis Kozlovskis. Lielisks bija arī vienības trešais braucējs Ritvars Zobens, taču, tā kā komandu kausā vērtē divus labākos rezultātus no dažādām klasēm, Zobena lielais punktu guvums paliek nenovērtēts, jo tajā pašā klasē viņam priekšā bija Miščenko.

Komandu kauss sācies aizraujoši: SK Ogre tikai par vienu punktu apsteigusi Autocross.lv Autokrosa komandu. Autocross.lv pirmā brigāde sarūpēja ieskaitei divas otrās vietas – Andis Kļava 1600 klasē un Ints Jeršovs Open ieskaitē. Amizanti, ka pirmajai Autocross.lv komandai uzvaru atņēma otras Autocross.lv komandas līderis Andis Vanters, finālā apdzenot Kļavu. SK Autocross.lv II komanda ar šo panākumu un Arņa Odiņa piekto vietu trāpījusi pirmajā trijniekā. Abu Autocross.lv komandu trešie braucēji tehnikas defektu mocīti – pirmajā komandā Gints Astrauskis un otrajā vienībā Andris Krieviņš tā arī netika līdz A finālam.

Zemāko rezultātu savā gadu ilgajā vēsturē piedzīvojusi pērnā gada labākā vienība SK Salaca – ceturtā vieta. Tomēr tas nav galīgais čempionu vārds – Imants Kolomenskis un Toms Ziedāns piedzīvoja tehnikas defektus, kas neļāva spēkoties par labākiem rezultātiem (Imanta otrā vieta gan todien bija lielisks iznākums smagai dienai). Savukārt Jānis Dreimanis aizvadīja debijas sacīksti Latvijas čempionātā un guva cienījamu ceturto vietu aiz klases favorītiem.

SK Vecpils autokrosā debitē ar piekto vietu – Valters Zīverts uz pjedestāla B600 klasē, bet Oskars Troika ceturtais 1600 ieskaitē.

Pēdējā brīdī tapušajai SK Ogre II vienībai šoreiz jānoslēdz komandu saraksts. Aigars Liškovskis gan kā lauva pēc slikta starta aizcīnījās līdz B600 klases ceturtajai vietai, bet Andris Ozoliņš (VAZ) un Normunds Skribis (Open) mocījās ar problēmām: Andri nomocīja tehnika, Normundu – kūleņi.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv