Autokross: Šogad komandu ieskaite!

Viesturs Saukāns  19.04.2012 21:21 8

2012. gadā atgriezīsies Latvijas autokrosa čempionāta komandu ieskaite – trīs vienības jau izteikušas vēlmi cīnīties, laiks pieteikties arī citām vienībām! Pašlaik oficiāli pieteikusies Autocross.lv Autokrosa komanda, to gatavojas darīt SK Ogre un SK Salaca.

Komandas sastāvā, kā paredz nolikums, ir trīs sportistu maksimums čempionāta (1600, 2000 Super, Open, B600) klasēs, bet posma ieskaiti veido divu labāko braucēju sasniegtie punkti.

Par komandas pieteikšanu interesēties LAF Krosa komisijā.

Autocross.lv Autokrosa komanda pieteikusi 1600 klases braucēju Andi Kļavu, B600 klases čempionu, kurš pērn atveda arī pirmo Sporta kluba „Autocross.lv” čempionāta posma uzvaru, Jāni Baumani un 2000 Super klases braucēju Gintu Astrauski, kurš šogad ticis pie spēcīgākas tehnikas. SK Ogre un SK Salaca sastāvi vēl nav zināmi, taču nojaušami.

Pēdējo reizi komandu kauss autokrosa čempionāta ietvaros tika aizvadīts 2007. gadā, kad piecu vienību konkurencē uzvarēja TSC Auto komanda.

 • Komanda “Ogre” piesaka sastāvu: Ritvars Zobens (1600), Juris Spīķis (2000 Super), Jānis Kozlovskis (Open). Labs sastāvs! ;)

 • lielais

  nu žēl ka tik vēlu tādas lietas atklājās, es domāju daudzi būtu ko domājuši

  • Tā bija Jāņa Kozlovska šodienas “fiksā ideja”, kuru paķēra arī pārējie plašāk pārstāvētie klubi. Komandu ieskaitei nav pieteikšanās termiņa (LČ nolikums paredz “pieteikšanos līdz 1. posmam”, tātad der arī 29. aprīļa 7:00 no rīta, piemēram. Tā kā komandu gribētājiem ir laika vairāk nekā vajag.

 • Par to ir papildus jaamksaa? :) Vai var pieteikt 3 brauceejus un viss…

 • Arī SK Salaca ziņo, ka sastāvs ir oficiāli zināms: Reinis Lilienšteins (1600), Toms Ziedāns (2000 Super), Raimonds Jerāns (Open).

 • hahol

  Atceros laikus kad TSC komada brauca ta laika autokrosa spice-Tiltins 1600,Bloms 2000 Super,Hohfelds bagiji un Open(precizi nepateiksu bet ari troikas braucejs manskiet kad vards bij Helmuts)…vot ta bij komandina :-D

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***