Autokross: Šonedēļ svarīgs posms Smiltenē

admin admin
17.08.2010
21:22

Šajā nedēļas nogalē Smiltenē, Tepera trasē notiks viena no svarīgākajām sezonas autokrosa sacīkstēm – svētdien tiks sadalīti vieglo automašīnu un B600 bagiju Latvijas čempionāta priekšpēdējā posma punkti un uzvaras. D12 smago automašīnu klasē uzzināsim Latvijas čempionu, VAZ klasē, iespējams, tiks noskaidrots kausa uzvarētājs. Arī D7 Baltijas kausā nozīmīga sacīkste, jo šī būs pēdējā iespēja lauzt lietuvieša Audrjus Pilipaviča ceļu pretī uzvarai Baltijas kausā.
Jau par smieklīgu var uzskatīt iepriekšējo pieteikšanos šai sacīkstei – lai gan termiņš bija 12. augusts (pagājusī ceturtdiena), pieteikusies, veiksmes gadījumā, puse no potenciālajiem dalībniekiem. Bet šis stāsts jau, liekas, kļuvis sens un neinteresants.
Par šo tēmu runājot: visiem Latvijas medijiem pirms Priekules sacīkstes no LAF tika nosūtīta ziņa, kurā viena no tēmām bija 1600 klase. Par 1600 klases favorītiem tika nosaukti Andis Kļava un Reinis Lilienšteins, taču nebija ne vārda par to, ka sacīkstē varētu piedalīties vēlākais uzvarētājs Andris Priedītis. Lai gan Andrim konkrētajā gadījumā bija objektīvi iemesli pieteikties tik vēlu (piektdien pēcpusdienā) un viņš ne tuvu nav tas, kurš regulāri neievērotu kopīgos nosacījumus, šis ir piemērs, kā viena maza nianse pārvērš LAF centienus popularizēt autokrosu mērenā idiotismā. Bet, ko nu par slikto…
Vieglajām mašīnām un B600 bagijiem priekšpēdējais posms noteiks, cik dramatiska vai formāla būs cīņa par titulu katrā klasē pēdējā posmā Mūsā. D12 Smiltenē būs pēdējais posms, kurā noskaidrosies, vai Latvijas čempions būs Bruno Leimanis vai Kristaps Eglītis. VAZ klasē pašlaik Imantam Kolomenskim ir visai labs pārsvars pār sekotājiem, tāpēc var gadīties, ka arī šajā ieskaitē jau zināsim labāko šajā gadā.
Situāciju pirms Smiltenes sacīkstes, protams, vēl apskatīsim.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv