Autokross: Šonedēļ turpinās pieteikšanās Latvijas čempionāta finālam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
17.08.2016
16:58

Līdz šīs nedēļas svētdienai turpinās pieteikumu pieņemšana Latvijas autokrosa čempionāta pēdējam posmam, kas nākamnedēļ norisināsies Smiltenē, Tepera trasē. Sacīkste būs arī Baltijas kausa trešais posms smagajām automašīnām, kā arī Igaunijas čempionāta posms D13 klasei.

Nākamās nedēļas sacīkste būs izšķiroša Latvijas čempionātā, kā jau pēdējam posmam pienākas. Jānoskaidro vēl nezināmie čempioni – B600, VAZ Klasika un Mini klasē, kā arī visu klašu medaļnieki.

Cīņa turpināsies arī smago automašīnu Baltijas kausā, kura pirmie divi posmi aizvadīti Igaunijas trasēs.

B6000 klasē šobrīd aizraujoša divvaldība cīņā starp igauņiem Tanelu Kihulani un Andresu Lohuvali, kuriem pa 32 punktiem. Turklāt trešajā vietā esošajam Martam Heningam – 31 punkts. Labākais no latviešiem šobrīd ir Intars Bališevs, kurš kopvērtējumā ir septītais. Intars ir vienīgais no mūsējiem, kurš aizvadījis abus pirmos posmus šajā klasē.

D12 cīņās nepatīkami pārsteidz līdzšinējais dalībnieku skaits – divos posmos tikai septiņi braucēji. Sezonu lieliski sācis Aldis Grantiņš, kurš pirmajā posmā Tapā sasniedza uzvaru, bet otrajā sacīkstē Hinsā bija otrais. Tiesa, tādi paši rezultāti otrādā secībā arī igaunim Otam Kevvai, attiecīgi, dalīta līderpozīcija.

Māris Drigulis abos posmos sasniedzis piekto vietu, bet bijušais Baltijas līderis Bruno Leimanis piedzīvo vienu no dramatiskākajām sezonām, abos posmos paliekot pēdējais, pa reizei sagāžot savu auto arī ar riteņiem gaisā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv