Autokross: Šoreiz bez D12

Viesturs Saukāns  23.04.2015 11:34 19

Svētdien Smiltenē nenotiks sacensības D12 klases smagajām automašīnām, jo klase nesasniedza noteiktu dalībnieku pieteikumu skaitu.

Smiltenē bija paredzēta Smiltenes kausa izcīņa, jo šis posms nav iekļauts Baltijas čempionāta kalendārā. Vienošanās ar organizatoriem paredzēja, ka, ja sacensībām pieteiksies seši vai vairāk dalībnieki, cīņa notiks. Tomēr pieteikumus nepieciešamajā termiņā iesūtīja tikai pieci sportisti: četri igauņi un smiltenietis Ingus Staško. Lai gan LAF Krosa komisija pieteikšanās termiņu pat pagarināja par četrām dienām, lai klases kvorums izdotos, neviens cits pieteikums netika iesūtīts, līdz ar to pieņemts lēmums šo klasi šajā reizē atcelt.

Jāņem vērā, ka Latvijas un Baltijas čempionāta vieglo automašīnu un bagiju klasēs ir liels sportistu skaits, tāpēc maksimāli jāmeklē iespējas sacensību dienu saīsināt – D12 klase ar iztrūkstošu dalībnieku skaitu šoreiz paliek aiz apmales. Tomēr jau vasarā smagās automašīnas būs atpakaļ trasē, kad Smiltenē notiks šīs klases Baltijas čempionāta posms.

 • Ingus

  Nav ko teikt par laf! Pieteikumi tika sūtīti, bet brīnumainā kārtā laf atbilde bija ka nav saņemti. Smiltenes trase tika taisīta priekš gazikiem un tagad mūs vairs nelaiž iekšā. Trase pastāv 20 gadus kuru laikā gaziki nav izlaiduši nevienu krosu. Laf attieksme pret gazikiem jau bija zināmā, bet ar meliem atrast ieganstu, lai gaziki neietu ir zemākā pakāpe. Izrādās ka laf uzdevums ir iznidet krosu. Nekādas cieņas. Pretīgi.

  • Jocīgi, visi 100 pieteikumi atnāca, tikai smagajiem neatnāca, droši vien, ka tika speciāli pieslēpti. Uzspēlējam spēli. Nosauc tos uzvārdus, kuri sūtīja pieteikumus, bet sarakstā pie tiem pieciem neparādījās. Un tad, lai tie sarakstos neieliktie apstiprina, ka tik tiešām sūtīja pieteikumus.
   Pretīgais lafs, kuram nav cieņas pret smagajiem, cik es zinu, apzvanīja, vai vismaz ir runāts ar visiem potenciālajiem braucējiem, kuri katrs ir pateikuši savus argumentus, kāpēc šajā sacensībā nevar/negrib stāties uz starta.
   Tātad, Ingus, uzraksti tos braucējus, kuri sūtīja pieteikumus! Un pie reizes izstāsti pārējiem, vai pirmdien, kad vēl klases starts nebija atcelts, Tu biji atbildējis uz eksāmena jautājumiem, noskaidrojis, kā tiks pie licences (tas nekas, ka vienreizējā), utt. Vai Tu kā braucējs biji sev visu sagatavojis startam?

 • Ingus

  Vēl klāt tiem pieciem kuri bija sarakstā pieteikumus sūtija Āris Noviks un Kristers Vīksne.
  JĀ, biju atbildējis uz eksāmena jautājumiem un saņēmis apstiprinošu atbildi!
  JĀ, biju noskaidrojis kā tikšu pie vienreizējās licences!
  JĀ, biju pilnībā gatavs startam kā braucējs!

  Ko vēl vēlies, lai izstāstu?

  • Vispār man liekas, ka Tu bišķi muldies.
   Nu tad gaidām, kad Āris un Kristers apstiprinās, ka viņi sūtīja pieteikumus.

 • Ingus

  Par ko mūldos? Tev atsūtīt saraksti ar laf par to ka visu biju noskaidrojis un nokārtojis?

 • Ģirts

  Dalībnieku trūkuma dēļ klase ” nenotiek”. DALĪBNIEKU!!!!!!!! Un nevis LAF dēļ. Jo viena aktiera teātris nav teātris. LAF NEORGANIZĒ sacensības, LAFa uzdevums ir rūpēties, lai tās būtu drošas un skatītajiem baudāmas, kā arī sportistiem interesantas. Vieniem- svētdienas izklaide, otriem- dārgs hobijs, trešajiem(organizatoriem)- gan darbs, gan dārgs hobijs, gan mēginājums kaut kādu, vismaz nelielu, gandarījumu gūt, ceturtajiem (LAF)- darbs. Visu cieņu, patiešām, GAZ braucējiem- darboties ar tehniku, kura projektēta 100 gadu atpakaļ, un kuru jau 50 gadu neražo… tur vajag iekšas, jabūt fanātam. Bet, ja suns pārkapts (auto ir), tad arī aste ir japārkapj- pieteikums jāaizsūta. Ja nu tiešām ir tā, ka sarakstā neparādās kāds, kurs ir izsūtījis pieteikumu, kas gan izklausās neticami, ir taču iespejas sazināties SAVLAICĪGI, lai risinatu situāciju, nevis mēģināt tupi gānīties netā. Nu kaut kā tā.

 • Ingus

  Tika zvanīts un runāts. Bet kā pret sienu. Ja nevarēja savādāk visu sarunāt, tad tagad netā un netikai. Nezinātājiem lūgums tukši nespriedelēt.

  • Tika zvanīts tad, kad bija beidzies gan parastais, gan pagarinātais pieteikumu termiņš. Ja ir braucēji, viņi piesakās, kā pārējie 100 to izdarīja. Ja nav braucēju, tad nekā, gaidām nākamo pasākumu. Tavs uzvilciens ir galīgi nevietā, šī klase šajā pasākumā nesavāca noteikto dalībnieku skaitu, lūk arī viss! Ja nesavāktu 2000 Super savu skaitu, tad nebūtu pasākuma šai klasei. Skaidrs, ka ir nepatīkami palikt mājās, bet šoreiz klase iekšienē vienkārši nenostrādāja, jāsamierinās. Un braukt virsū LAFam tagad par kaut ko ir starp bērnišķīgi un muļķīgi, izvēlies pats.

   • Ingus

    Tika zvanīts pēdējā pieteikuma dienā! Klausules otrā galā attieksme negatīva. Kaut ko noskaidrot neiespējami. Katram sportistam kurš zvana atteikuma iemesls tiek teikts citādāks. Vienu brīdi kāds igaunis esot atteicies, tad tomēr kādam latvietim neesot mašīna gatava, kaut gan pats apgalvo pretējo! Iemeslu bija daudz, bet cik no tiem bija patiesi? Bērnišķīgi un muļķīgi? Tu piedalījies tajās sarunās? Biji klāt? Kāpēc prasi man par to vai esmu eksāmenu nolicis un pa licenci noskaidrojis? Tev ir informācija par to ka nebūtu kaut ko izdarījis? Kuram tad ir tā bērnišķība un muļķība? Vajadzētu takā vispirms visu noskaidrot. Pats biju gatavs un visu nokārtojis līdz 14.04.

    • Uz to visu viena atbilde – KUR IR TIE FAKING PIETEIKUMI, kuriem bija jābūt līdz konkrētam datumam? Viss pārējais ir mazsvarīgi, attiecīgi.

     • Ingus

      Vakar pie jums uz Rīgu bija aizbraucis pieteikuma sūtītājs Āris pat ar savu datoru, lai parādītu nosūtīto vēstuli ar pieteikumu – jūsu atbilde “vienalga ka viņam uzrādās, ka pieteikums aizsūtīts – jums tas neuzrādoties “. Atbilde vienkārša – ja lafs būtu ieinteresēts, lai gaziki ietu tad arī ietu. Bet….

     • Zini, kas ir? Es tikai pieklājības un slinkuma pēc neanalizēšu tās lietas un vietas komentāros, kuros tu brutāli melo.

   • Ingus

    Kurš nu te melo… Loģiski ka neatdzīsaties. Viss kas nebūs tā kā jūs sakāt ir meli. Tā pat kā par manu gatavību..

 • Ricis

  Smejies – nesmejies, zin kā man bija…
  Izdomāju, ka gāzīšu gazikos! Atradu auto esesā, zvanīju – nesaszvanīju, domāju, gan jau čalis atzvanīs vai pats piezvanīšu vēlāk.
  Tad domāju, sakārtošu laicīgi papīrus, bet nesanāca laiks, nekas – vēlāk sakārtošu, bet lai drošāk – sazvanīšu federācijas atbildīgos un pateikšu, ka es toč maukšu, ehhh… bača nosēdās. Nekas, uzlādēšu savu andriotu telefonu un tad toč piezvanīšu.
  Vēlāk – labi, sūc ar visu, aizbraukšu personīgi, parunās, sakārto tomēr papīrus, nu tā, lai ne par ko nav jāsatraucas, bet, ak Tu kunga māt, dīzelis jālej, maks mājās, citu dienu točna aizripināsies.
  Skatos – ooo, sākās pieteikšanās gonkai, davai, fiksi aizpildīs visus papīrus un sūtīs prom… bet bāc… intenets pazuda, pārstartēju rūteri un tur visu, vot, tagad varu sūtīt, bet čoms zvana virsū, ar čomu jāparunā… parunāju, jau gandrīz aizsūtīju, bet uz toču sagribējās, tad iekodu… bet laika vēl daudz… visu paspēšu!
  Tagad – gandrīz esmu gatavs braukt, bet jūs man sakiet, ka nebūs!!! Kur tad lai es braucu, ja man tas čalis uzzvana un saka, ka varu to gaziku dabūt?

  • Sasmējos :D lāāābs :D

  • Krišs

   Vo vo, man arī šitā vienreiz bija! :D

  • Nu bet, ja laika ir daudz. Tak saies! Ja nesaies, pazvanīs uz lafu pačīkstēs, tad saies.

 • Jura

  Cēsu pusē kuluāros mēlo, ka Rūdi atbalstīšot kaut kāda cūka… varbūt #88 zupas sastāvdaļa kāda vai kas… nu dzīvosim redzēsim….

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms, Abū Dabī, AAE

Yas Marina trase, 05.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis
-Reinis Nitišs

AUTOCROSS.LV ATBALSTA