Autokross: Šoreiz bez D12

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.04.2015
11:34

Svētdien Smiltenē nenotiks sacensības D12 klases smagajām automašīnām, jo klase nesasniedza noteiktu dalībnieku pieteikumu skaitu.

Smiltenē bija paredzēta Smiltenes kausa izcīņa, jo šis posms nav iekļauts Baltijas čempionāta kalendārā. Vienošanās ar organizatoriem paredzēja, ka, ja sacensībām pieteiksies seši vai vairāk dalībnieki, cīņa notiks. Tomēr pieteikumus nepieciešamajā termiņā iesūtīja tikai pieci sportisti: četri igauņi un smiltenietis Ingus Staško. Lai gan LAF Krosa komisija pieteikšanās termiņu pat pagarināja par četrām dienām, lai klases kvorums izdotos, neviens cits pieteikums netika iesūtīts, līdz ar to pieņemts lēmums šo klasi šajā reizē atcelt.

Jāņem vērā, ka Latvijas un Baltijas čempionāta vieglo automašīnu un bagiju klasēs ir liels sportistu skaits, tāpēc maksimāli jāmeklē iespējas sacensību dienu saīsināt – D12 klase ar iztrūkstošu dalībnieku skaitu šoreiz paliek aiz apmales. Tomēr jau vasarā smagās automašīnas būs atpakaļ trasē, kad Smiltenē notiks šīs klases Baltijas čempionāta posms.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv