Autokross: Šovakar LTV7 EČ Mūsas posma apskats

Viesturs Saukāns  04.06.2012 12:24 11

  Autokross, Ziņas

Šovakar pl.23:10 LTV7 kanālā tiks demonstrēts paplašināts Eiropas autokrosa čempionāta 2. posma Mūsā apskats. To veidojuši Ātruma Cilts un Autosporta programmas Nr.1 apvienotais kolektīvs. Runā, ka būšot atraktīvi!

11 responses to “Autokross: Šovakar LTV7 EČ Mūsas posma apskats”

 1. [Ex] says:

  Jap! Luureesim!

 2. Sandels says:

  kad būs atkārtojums?

 3. Kristaps says:

  ļooooti labs raidījums!
  Tā turpināt!
  Autokross tika parādīts kā ļoti aizraujošs Šovs!

 4. Jānis B. says:

  Prieks, ka ir kāds papildus raidījums par autosportu, bet nu Mareks Ivans – tā ir traģēdija!
  Eh…atminos tos laikus, kad autosporta raidījumā strādāja tas pats Viesturs.

  • Kristaps says:

   Gaumes lieta….

  • Viesturs says:

   Par to Mareka jautājumu… Esmu dzirdējis kritiku, bet jāsāk kaut ar to, ka neviens nevar patikt visiem 100%. Man Ufo un Fredis liekas rēcīgi, bet tepat blakus ir ļaudis, kam tas liekas stulbi. Es parasti cenšos M.I. aizstāvēt kaut tāpēc, ka tas, ko viņš dara, nāk no sirds un iekšām, ar gana cītīgu darbu un vēlmi izzināt. Es atklāti varu pateikt, ka 3.ajā gadā es biju izsmēlis sevi un tāpēc arī evakuējos no Nr.1. Sapratu, ka sāku atstrādāt. Tas ir gana smags process. Un vēl viena piebilde – cik noprotu, tas viss (Nr1) šobrīd tiek veidots praktiski bez naudas, vai peļņas, precīzāk. Tas ir katastrofāli, un tieši tāpēc čaļi pelnījuši atbalstu, lai kāds būtu produkts. Mums visiem ir iespēja to produktu uzlabot, aiz kadra skaidrojot to, ko M.I. varbūt neizprot, bet kadrā būt smuki un atraktīvi, bet ne kusli un nesmuki. Pretējā gadījumā mēs pazaudēsim vienīgo Latvijas autosporta raidījumu. Kurš vēl krosu parādīs, ja ne Mareks? Tā kā – mans piedāvājums pasaudzēt Mareku, Dainīti un Co. :)

   • Viesturs says:

    Ā, un jā, nolūrēju EČ raidījumu… Man patika! Jo nebija klasiskais “1. vietā Ivars, 2. vietā Gunārs, 3. vietā Rasma”. Bija citādi, ar izdomu un prikoliem. :) Bet jā, arī – gaumes lieta.

   • Fans says:

    Piekrītu Viesturam!
    :yes:

    + Vēl vēlos pateikt/ieteikt, ka katra cilvēka attieksme pret otru cilvēku liecina par konkrētā cilvēka zināšanu līmeni. Ir elementāri jāsaprot, ka katrs cilvēks ir atšķirīgs, vienādu cilvēku nav. Un ja cilvēks ko dara, un dara to no sirds, personīgi es noņemu cepuri!
    :cowboy:

    Mareks sakarīgs čalis, un ja viņa izteiksmes veids nav kā vairumam, manuprāt tas ir tikai apsveicami. Vienādā, tādi kā visi, masa sen jau nav modē!
    :-D

 5. mareks ivans says:

  ups, nepamanīju, ka par mani runā… pateikšu vienu iemeslu, maršals pateica, ka tā tam būs būt, raidījumu vadīs tas cilvēks, kas uz starptautiskās automobiļu federācijas autokrosa balli janvārī ieradās kedās… nu tur kā armijā, kā sacīts, tā jādara… tad arī darām un nekunkstam jau piekto gadu…

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru