Autokross: Spīķis uzvar Baltijā, 1600 klases līderus sasit lietuvieši

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
26.09.2011
08:18

Šakjai trasē aizvadīta Baltijas kausa sacīkste. No Latvijas sportistiem labāko rezultātu sasniedza Jānis Spīķis, skatītājus priecējošā cīņā gūstot pārliecinošu uzvaru Super 2000 klasē. Trešo vietu sešu dalībnieku konkurencē guva Andris Maševskis, bet neveiksmīgs posms Tomam Ziedānam, kuram nācās palikt pēdējā pozīcijā.

D-1A jeb 1600 klasē Latvijas sportistiem sacīkste neveiksmīga, lielā mērā pateicoties skarbai cīņai A fināla pirmajos līkumos. Pamatīgi sasista Latvijas čempiona Reiņa Lilienšteina mašīna, kā rezultātā Reinim devītā vieta. Kaspars Silenieks pēc starta burzmas palika pēdējais braucošais, divus konkurentus noķēra un apdzina, taču sagriezās un iegūtās pozīcijas zaudēja, sacīksti noslēdzot astotajā vietā 11 dalībnieku konkurencē. Kaspara dienu sabojāja arī ātrumkārbas un sajūga problēmas.

Uzvaru D-1A klasē guva spēcīgais Vains Žulis.

Piecu D-3A bagiju konkurencē Jānis Ščerbickis guva ceturto vietu, bet pirmais bija Raimonds Pupienis. Open klasē Latvijas sportistu uz starta tomēr nebija, bet uzvaru guva baltkrievs Vadims Kiškurno.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv