Autokross: Sporta vēstnesis Jānis Kozlovskis noslēdz karjeru

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
11.09.2018
20:21

Viens no brīvās Latvijas spožākajiem un atraktīvākajiem autokrosa braucējiem Jānis Kozlovskis līdz ar 2018. gada Open 2500 čempiontitula izcīnīšanu paziņo par karjeras beigām.

Kozlovskis atzīst, ka šo lēmumu pieņēmis jau labu laiku iepriekš: “Biju nolēmis, ka, ja kaut kādā veidā šajā konkurencē man izdodas šogad kļūt par Open 2500 klases čempionu, beigšu braukt. Varbūt pabraukšu ar smago bagiju vai ar kādu mašīnu Krosa komisijas kausā. Taču lielā programma Latvijas čempionātā beigusies. Noteikti vēl gribu startēt Brenguļu Čempionu krosā, šogad kā čempionam tas ir mans pienākums. Mašīna gan ir smagi bojāta pēc Bauskas, taču meklēsim risinājumus!”

Jānis Kozlovskis skatītājus autokrosa klasēs priecē kopš deviņdesmito gadu vidus, kad pārņēma stafeti no sava tēva Aleksandra un viņa brāļa Norberta Kozlovska smago auto bagiju cīņās. Gadu gaitā sasniegtas neskaitāmas medaļas dažādos Latvijas un Baltijas seriālos, Jānis divreiz kļuvis par Latvijas čempionu – 2010. gadā Open klasē un šogad Open 2500. Godalgas Latvijas, Baltijas, Igaunijas kausos un čempionātos sasniedz 17 panākumu atzīmi. Unikāla, augstvērtīga karjera.

Turklāt panākumi tapuši atraktīvās bezkompromisu cīņās, kas allaž priecē līdzjutējus un intriģē konkurentus. Šķiet, spožākais Jāņa duelis bija principiālā, bet allaž cieņpilnā cīņa ar Open klases titulēto konkurentu Raimondu Jerānu.

Pēc sasniegtā šā gada čempiontitula Kozlovskis Facebook profilā ierakstīja: “Lielais Paldies visiem, kuri ar domām, ar skrūvēšanu un īkšķu turēšanu palīdzēja mums izcīnīt šo Čempionu titulu!”

Savukārt vēl pāris nedēļas iepriekš Jānis turpat varēja rakstīt par pirmo dubultpanākumu, Smiltenes sacīkstē kāpjot uz pjedestāla gan viņam, gan dēlam Jānim junioram Mini bagiju klasē. “Man lielākais prieks šogad ir puikas straujais progress, redzu, ka viņš sāk cīnīties par panākumiem, un redzu, ka viņš to vēlas. Tas ir lielākais gandarījums.”

Līdz ar Kozlovska karjeras beigām noslēdzas spoža iepriekšējo desmitgažu autokrosa ēra. Par to paldies, Čempion!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv