Autokross: Sveiciens no Vecpils autotrases!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
22.07.2014
22:35

Nākamnedēļ, 2. augustā Vecpils autotrasē Latvijas autokrosa čempionāta trešais posms. Pirmo reizi arī čempionāta dalībnieki varēs iemēģināt trases pretējo virzienu! Līdz ar to skaidrs – sportisti zina, kāds trasē ir segums, taču līkumi un praktiski visa trase – jaunums. Uzmanību sportistiem, informācija saistībā ar dalībnieku parka novitātēm.

Trases saimnieks Kaspars Džeriņš sūta sveicienus visiem dalībniekiem: „Lai gan sacensību nedēļas nogales mūsu komandai ir sarežģītas, darba un emociju pārpilnas, mums patīk, ka Vecpils autotrasē ierodas daudz sportistu, sagādājot skatītājiem lielisku izrādi! Katra sacīkste ir arī kā jauna mācība, un pēc jūnija beigu posma galvenā mācība ir par dalībnieku parku. Lai gan visi vienmēr laipni aicināti, mums ir nedaudz jāierobežo parkā iebraucošo automašīnu skaits. Līdz ar to katrs dalībnieks uz sacīksti saņems uzlīmes divām automašīnām iebraukšanai dalībnieku parkā. Šādu soli nākas pieņemt nevis tāpēc, lai ierobežotu un darītu pāri, bet saimniecisku iemeslu dēļ. Jūnija posms pierādīja, ka lielais tehnikas daudzums ievērojami sarežģī plīsušo mašīnu evakuāciju no trases sacensību laikā, sportistu izbraukšanu uz startu un trases tehnikas pārvietošanos. Tāpēc jāmeklē iespējas, kā dalībnieku parka satiksmi atvieglot. Dalībnieku parks – dalībniekiem. Taču arī līdzjutēju mašīnām allaž atradīsim vietas! Atvainojamies, ja tas jauc kāda sportista plānus, taču domāju, ka dalībnieki un sacensības būs ieguvēji. Laipni aicināti! Nepalaidiet garām pieteikšanās termiņus!”

Kā ierasts, Vecpilī arī minētajā nedēļas nogalē būs divu dienu sacīkste – 2. augusta Latvijas čempionāta cīņām sekos 3. augusta LAF Folkreisa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa sacensības.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv