Autokross: Svētdien Brenguļos turpinās Latvijas čempionāts!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.05.2011
21:07

Svētdien Brenguļu autotrasē tiks aizvadīts Latvijas autokrosa čempionāta otrais posms, kas būs otrā sacīkste arī VAZ Klasika klases kausā, kā arī pirmā sacīkste Latvijas čempionātā CK125 kroskartu klasē un Beta bagiju bērnu Latvijas čempionātā. Pieteikumu termiņš noslēdzās bez īpašām sensācijām, taču intriga, kas aizsākās pirmajā posmā Smiltenē, saglabāsies arī Valmierā – 1600 un Open klases ir cienījamas dalībnieku skaita un sastāva ziņā.

1600 klasē no Smiltenē startējušajiem 13 dalībniekiem trūkst tikai divu – nestartēs igaunis Andress Balodis, kā arī valmierietis Māris Meļķis, kurš cīnās ar tehnikas likstām. Visi favorīti būs uz starta, bet galvenā uzvaras pretendenta lomā – čempions Andris Priedītis. Būs interesanti vērot, cik augstu tiks Jānis Lideris: uzvarējis Smiltenes laika kontrolē viņš nesasniedza rezultātu tehnikas defektu dēļ, taču pārbaudes sacīkstē Zilākalnā uzvarēja, pārspējot vicečempionu Andi Kļavu.

Open klasē uz starta atkal pērnie titula dalītāji – Jānis Kozlovskis un Raimonds Jerāns. Pieteicies arī Ints Jeršovs, kurš, starp citu, ļoti labi pārzina Brenguļu trasi, jo startējis ar pilnpiedziņas auto sprinta cīņās. Jācer, ka beidzot izdosies ilgi gaidītais Inta Subaru duelis ar aizmugures piedziņas prototipiem.

Uz starta noteikti nebūs Normunds Skribis un Egidijs Kedrovs (lietuvietis gatavojas Priekules posmam), bet nav skaidrības par Jāņa Vanaga startu. Toties sarakstos parādījies Eduarda Iesalnieka vārds.

Pašlaik bez ieskaites ir gan VAZ Klasika ar trim dalībniekiem, gan 2000 Super ar katastrofāliem diviem pieteikumiem, gan CK 125 kroskartu klase ar četriem pieteikumiem.

Labs sākums Beta bagiju čempionātā – pieteikti astoņi sportisti.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv