Autokross: Svētdien Vilkiču Baltija, nejauciet Lietuvas!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
26.08.2014
15:43

Šo svētdien Lietuvā, Vilkiču trasē pie Klaipēdas norisināsies Baltijas autokrosa čempionāta trešais posms, kurā uz starta stāsies vismaz trīs valstu sportisti. Tā kā Latvijas čempionāta posms no Mūsas pārcelts uz citu Lietuvas trasi – Šakjai 13. septembrī – interesenti mēdz jaukt abas Lietuvas cīņas: tātad šonedēļ tikai Baltija Vilkičos, bet 13. septembrī Baltija un Latvija Šakjai.

Nedēļas nogales Baltijas čempionāta sacīkstei Vilkičos pieteikušies vairāk Latvijas sportisti (atgādinām, ka uz sacīksti jādodas ar aizpildītu, izdrukātu un LAF apzīmogotu pieteikuma veidlapu). 1600 klasē kaujai gatavojas Andis Kļava, 2000 Super – Jānis Miščenko, Mārtiņš Starks, Rihards Dainis un Andis Ūtēns, Open – Jānis Kozlovskis un Jānis Dreimanis, B600 – Keivo Koivs, Buggy 1600 – Māris Līcis, Intars Grandāns un Jānis Ščerbickis, VAZ Klasika – Kristaps Maševskis, Arnis Odiņš un Edijs Zimza, Beta bagijos – Everts Henilāns un Krišs Miķelis Aploks. Smiltenē tika uzrunāti daudzi citi potenciālie dalībnieki, tāpēc latviešu pieteikumu saraksts vēl pagarināsies.

Kas attiecas uz septembra Šakjai posmu, laf.lv autokrosa sadaļā atrodams gan nolikums, gan pieteikuma veidlapas šai sacīkstei. Visi pieteikumi jāsūta LAF Krosa komisijai, kā pirms jebkura Latvijas čempionāta posma. Pētiet dokumentus, pieteikuma termiņus un dienaskārtību.

Latvijas krosa tipa sezona tuvojas beigām, taču pēdējo sacīkšu sprints ir ļoti sarežģīts: šonedēļ Vilkičos Baltijas čempionāts, 6. septembrī Aizkrauklē LAF Folkreisa Vasaras kausa 5. posms un autokrosa kausa izcīņa (nav LAF Krosa komisijas kauss, taču trasi vērts izmēģināt), 13. septembrī Šakjai Latvijas un Baltijas autokrosa čempionāta pēdējais posms, bet 21. septembrī Brenguļos LAF Folkreisa Vasaras kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa pēdējais posms. Plus pēdējās cīņas Eiropas autokrosā un Eiropas un pasaules rallijkrosā, kā arī citas starptautiskās aktivitātes. Priekšā sarežģītas piecas nedēļas!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv