Autokross: Tobiass un Dukaļskis pirms krosa folkreisā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.12.2010
11:59

Autocross.lv jau ziņoja, ka spēcīgais jaunietis Dāvis Tobiass plāno 2011. gadā aizvadīt ne tikai NEZ CK 125 čempionātu, bet debitēt arī Latvijas autokrosa čempionātā. Informācija papildināta – gatavojas ne tikai Dāvis, bet arī viņa kroskartu komandas biedrs Eliss Dukaļskis. Turklāt abi ziemas sezonu, visticamāk, pavadīs folkreisa Ziemas kausā, krājot pieredzi, startējot abi ar vienu automašīnu.

Abu jauniešu karjera līdz šim šķiet akadēmiski precīza – kartings, kroskartu CK 125 klase, pa vidu standartauto cīņas, folkreiss, kross/rallijkross…

Dāvja Tobiasa komandai vēl daudz darāmā, lai sagatavotos debijai Latvijas čempionāta 2000 Super klasē. Savukārt Elisa Dukaļska brigāde vēl apsver iespējas – startēt 1600 vai 2000 Super.

Gaidāmajā ziemas sezonā abi plāno startēt folkreisā. Dukaļskis pirmo folkreisa sacīksti aizvadīja jau rudenī 333 trasē, taču, tā kā Opel Kadett automašīna tapa pēdējā brīdī, smagajā trasē tā piedzīvoja vairākas tehniskas problēmas, kas Elisu atstāja tikai 33. vietā no 38 dalībniekiem.

Ja par folkreisu, tad bijušajiem kartingistiem Dukaļskim un Tobiasam pievienosies vēl viens kartinga cīņu biedrs – Renārs Ēķis jau sakārtojis licenci 2011. gadam.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv