Autokross: Treniņa iespējas pirms Latvijas čempionāta Vecpilī

Viesturs Saukāns  11.06.2012 16:35 6

  Autokross, Ziņas

Šo sestdien Vecpils autotrasē notiks LAF Folkreisa Vasaras kausa 2. posms un junioru klašu čempionāta cīņa, kurā, kā ierasts, pieaicināta arī autokrosa klase. Sacīkste notiks divas nedēļas pirms turpat paredzētā Latvijas čempionāta posma, kas čempionāta braucējiem ir labs iemesls par zemu dalības maksu (Ls 25) iemēģināt gaidāmo cīņu vietu. Pieteikumu termiņš ir trešdiena, pieteikuma veidlapas – Autocross.lv labajā pusē, sadaļā Aktuāli.

Vecpilī notiks arī Latvijas kroskartu čempionāta trešais posms un šķiet, ka pirmo reizi šogad varētu tikt sasniegts dalībnieku kvorums. Līdz šim startējušajiem Emīlam Misiņam, Viesturam Kalniņam, Ingum Beļakovam un Lienei Sproģei plāno pievienoties debitants Marko Priednieks. Juniors ar kartinga pieredzi ir dēls zināmajam drošas braukšanas ekspertam un rallija braucējam Artūram Priedniekam. Savukārt izmantotā tehnika būs spēcīga – bijušais Dāvja Tobiasa karts.

Seši dalībnieki pieteikti Beta bagiju klasē. Beta bagijiem un CK 125 pieteikuma veidlapas atrodamas laf.lv

6 responses to “Autokross: Treniņa iespējas pirms Latvijas čempionāta Vecpilī”

 1. lielais says:

  Gan jau ka tā arī ir ka varētu patrenēties pirms cempja posma Vecpilī,taču daudziem vairs nav ar ko,kādu bridi jāpaskrūvē lai tiktu uz stripas.
  p.s Viesturs,cik saprotu Tu esi zinošākā un kompatentākā persona kas kaut ko publiski atbild,tāpēc jautājums Tev. Ko domā Laf par Brenguļu gonku un tās organizāciju? Mēs cerams uz pēdējiem posmiem būsim uz stripas,gan jau nākam gad brauksim visu sezonu,nu bet tādus Brenguļus negribētu ?:-)

 2. [Ex] says:

  Es jau dabuuju pabraukties ar Ruharda Mazdu un trasi patausiit – tapeec shoreiz atbalstiishu braali un ja ljaus – pakomenteesim gonku ar Viesturu divataa…

  Lielais – neaizmirstat pieteikties sestdienai :)

 3. lielais says:

  :cry: :cry: :cry: nu neiet vis tik ātri kā paredzēts.

 4. Kristaps VAZ #8 says:

  Čau braucējiem un skatītājiem! Jautājums – varbūt kādam no jums ir viena brīva vieta transportā uz gonku? Radās doma aizbraukt izpētīt kāda tā trase ir, lai var izlemt par piedalīšanos vai nē 30.06.12. Jo,godīgi sakot, negribas vēlreiz piedzīvot Brenguļu trases variantu..

  • Viesturs says:

   Es domāju, ka droši vari riktēties uz 30.06. Ciets, stingrs, nebrūkošs segums gan sausā, gan slapjā. Slapjajā slīd dikti. Bet bedru principā nav. Bet jā, sestdiena parādīs, kas un kā. Un pārējiem – ja ir iespēja, izlīdzat ar transportu! :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru